Kalendář

<< březen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALPozvánka na víkendový fotbal

Domažlice – Třeboň So 14:00
Domažlická Střelnice uvidí souboj domažlické Jiskry s její jmenovkyní z Třeboně. V minulém kole domažličtí prohráli na půdě Hořovicka 1:2, když jedinou branku hostů vstřelil Petr Dochtor. Třeboňští doma ztratili body s poslední Duklou B a poze remizovali 0:0. „ Je to pro mě specifické utkání, protože nastupujeme proti jihočeskému celku. Já budu chtít Třeboň doma porazit. Potřebujeme v domácím prostředí naplno bodovat“, říká lodivod Jiskry Libor Žák a pokračuje „Je to houževnatý soupeř, který má kádr několik sezon stejný, ale myslím si, že je to hratelné mužstvo“.

Puma Krajský přebor
Holýšov (4) – Horažďovice (12) Ne 14:00
Holýšovští si v minulém kole lehce poradili se ZČE Plzeň 5:0 a budou chtít udržet kontakt s čelem tabulky a v domácím prostředí naplno uspět

ZČE Plzeň(14)- Koloveč (5) So 14:00
Hosté si v minulém kole doma porazili Chanos Chanovice 4:1 (1:0) a jistě budou chtít bodovat i v Plzni :„ I když je plzeňský tým třetí od konce, nečeká nás jednoduché utkání. Tým znovu našel psychickou pohodu a chceme si přivést tři body. V Kolovči je podmáčené hřiště, proto tým trénoval celý týden na umělé trávě v Horšovském Týně“, uvedl kolovečský sekretář Pavel Kruml.


Eurofotball I. A třída
Domažlice B (6) – Nýřany (10) Ne 14:00
Domažličtí v minulém kole svým fanouškům ukázali kvalitní fotbal plný pohledných akcí. Strážovští, kde Jiskra hrála, mohli být rádi, že utkání neskončilo větším rozdílem. I tak Domažlice vyhráli vysoko 4:1. „ V domácím utkání chceme potvrdit nejen tři body ale i svoji dobrou kombinační hru. Nýřany nebude lehký soupeř, ale jen tři body nám pomůžou udržet kontakt s čelem tabulky“ uvedl domácí trenér Pavel Červený.

Staňkov (16) – Zbůch (15) Ne 14:00
Souboj tabulkových sousedů ze suterénu tabulky nebude asi nabízet představení fotbalové krásy, ale pro oba týmy se jedná o existenční utkání, kde budou muset zabodovat, pokud chtějí myslet na záchranu v soutěži.


Roayal I.B třída
Horšovský Týn (1) – Sulkov (13) So 14:00
Propastných 22 bodů dělí od sebe tyto dva soupeře. Horšovskotýnští neztratili zatím ještě ani bod, takže se dá předpokládat, že nic jiného než vítězství si domácí nepřipouštějí. 

Heřmanova Huť (5) – Chodov (11) So 14:00
Domácí si po prohře v Mrákově 4:1 budou chtít určitě udobřit svoje fanoušky vítězstvím, ale Chodov, který sehrál vyrovnané utkání s prvním Horšovským Týnem a nakonec prohrál 1:2, jím jistě nebude lehkým soupeřem.

Krchleby (10) – Dlouhý Újezd (2) So 14:00
Krchlebský nováček přivezl v minulém kole tři cenné body z půdy Sulkova, načež Dlouhý Újezd, který se každoročně pohybuje v popředí tabulky, ztratil všechny body doma s bojovným týmem Klenčí. Pokud si hosté chtějí udržet kontakt s prvním Horšovským Týnem, budou muset bezpodmínečně naplno bodovat. Domácí naopak potřebují body ke klidnému přezimování ve středu tabulky.

Klenčí (4) – Kostelec (12) Ne 14:00
Klenečský Spartak se po pomalém rozjezdu v soutěži pomalu posouvá tabulkou výše a výše. Svoji stoupající formu potvrdil minulý týden, když překvapivě vyhrál v Dlouhém Újezdě. Tento úspěch budou chtít potvrdit před domácím publikem. Hosté naopak mají spíše záchranářské starosti a jakýkoliv bod ze hřiště soupeře by pro ně byl úspěchem.  

Postřekov (6) – Mrákov (9) Ne 14:00
Derby „horního“ a „dolního“ Chodska, tak by se dal nazvat nedělní souboj Postřekova s Mrákovem. Postřekovští si z minulého kola po brance Vavříka přivezli všechny body z Konstantinových Lázní, zatímco mrákovští doma naplno bodovali s Heřmanovou Hutí. 

Jiří Pojar