Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALFotbalisté přáli k jubileu svému velkému příznivci.

Sobotní derby fot­balistů Jiskry Domažlice se Staňkovem začalo malou slav­ností. Bývalý domažlický hráč a velký fotbalový příznivec Miroslav Řezáček totiž v minu­lých dnech oslavil šedesátiny a přímo na hřišti dostal od funk­cionářů domácího oddílu malý dárek, symbolický dres Jiskry Domažlice s číslem 60.
„Je to milé překvapení, vě­řím, že se Jiskře bude nadále dařit a že se jí letos povede i double, tedy postup obou týmů mužů, které v současnosti ve­dou své tabulky," řekl spoko­jený oslavenec, když si mod­robílý dres oblékal.
Fotbal sice za Jiskru hrával jen do dorosteneckého věku, po návratu z vojny se ale v dre­su domažlické Jiskry věnoval tenisu a ping pongu. Fotbal přesto zůstal jeho velkou lás­kou. Své srdce fanouška rozdě­lil mezi Jiskru, pražskou Slá­vili, mnichovský Bayern a an­glický Manchester United.
Lásku k zelému hřišti a ku­latému nesmyslu předal také svým synům. Vlasta sice rovněž skončil coby dorostenec, ale Miroslav mladší stále hra­je. Momentálně v bavorském Satellbogenu, když před tím hájil barvy domažlické Jiskry i někdejší Rudé hvězdy a muž­skou soutěž si vyzkoušel i ve Startu Tlumačov.                     (poj, jem)

 

Detail [›]
Gratulace
 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.