10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Divizionáři potřetí v sezoně zvítězili

Strakonice /FOTOGALERIE/ - Fotbalisté Strakonic porazili v neděli 25. října ve 12. kole divize Doubravku 3:1.

STRAKONICE - DOUBRAVKA 3:1 (1:0)

Jihočeši si vytvořili více šancí a po zásluze zvítězili. Ve 14. minutě střílel Hanzlík jen do gólmana, ale o dvě minuty později se zblízka prosadil Zedník - 1:0. S tečovanou střelou ve 24. minutě si poradil hostující gólman Míčka. Čtyři minuty nato se po pěkné akci dostal sám před brankáře Hanzlík, ale Míčka byl připraven. Západočeši poprvé branku ohrozili po půlhodině hry, Šimr ale střílel slabě.

I po změně stran byli Strakoničtí aktivní. V 52. minutě po krásné akci Zedník-Hanzlík prvně jmenovaný zakončoval jen do tyče, o minutu později neproměnil sólo Hanzlík, jehož střelu gólman vyrazil, ale na dorážku Červenky už nestačil - 2:0. V 58. minutě právě Červenka našel ideálně Hanzlíka a ten zvýšil už na 3:0.

V 60. minutě si domácí brankář Kučera poradil s přímým kopem Pondělíka, na druhé straně neuspěl Michal Káník. Doubravka snížila v 70. minutě, trefil se Šimr.

Branky: 16. Zedník, 53. Červenka, 58. Hanzlík - 70. Šimr. Rozhodčí: Melničuk - Svatík, Chládek. ŽK: 3:2 (Říský, Červenka, M. Káník - Švec a Novák). ČK: 0:1 (90. Novák po 2. ŽK). Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:4. Fauly: 18:18. Diváků: 140.

Sestava: Kučera - Roučka, Bambule, M. Káník, Hajdušek - Říský (23. Kotrnoch), Legdan, P. Káník, Zedník (90. Rybák) - Hanzlík, Červenka (86. Hovorka).