24 25 26 27 28 29 30

Starší dorost: Jiskra Domažlice-Graffin Vlašim 2:0 (1:0)

Branky: Havlíček 2.
Jiskra: Korba - Pačesný, Brychcín, Ouřada, Černý - Hošek (77'Škrabal), Husník, Waldmann, Jurko (30'Levý) - Havlíček, Minařík.
Třetí výhra v řadě se v utkání za krásného fotbalového počasí musela z nepochopitelných důvodů zrodit na hřišti s umělým povrchem (dorostenci se tak za celý podzim dostali na travnaté hřiště třikrát). K zisku velmi důležitých bodů přispěl největší mírou svým výkonem brankář Korba, který zachytal jeden ze svých nejlepších zápasů.
V 5' po centru Jurka Husník ve velké šanci na malém vápně netrefil přesně. Po chybě obrany hostů se dostal ke střele Hošek, ale také branku netrefil. Ve 12' přihrál Jurko Havlíčkovi a ten přehodil brankáře - 1:0. Hosté pak převzali režii utkání do svých rukou a Jiskru přehrávali. Ve 14' musel Korba vyrážet jejich střelu na roh. Pěkná střela Minaříka z 30' těsně minula branku. V 32' se hostující útočník objevil sám před Korbou, ale ten výborným zákrokem zabránil vyrovnání. Havlíček pak střílel vedle v 35'. Hned z protiútoku Korba vychytal hostující útočníky.
Druhý poločas začal náporem hostů, ze kterého se Jiskra dlouho nemohla vymanit. Až v 60' Minaříkův pokus musel brankář vyrazit na roh. V 64' mířil nad branku Graffinu Waldmann. Výborný Korba chytil další velkou šanci hostům v 69'. Minaříkova střela ze 75' se zastavila o tyč . V 85' se po Škrabalově přihrávce individuálně prosadil stále se lepšící Havlíček a vstřelil svou druhou branku v zápase. Sám na branku běžel ze strany v 87' Minařík, ale jeho střela těsně minula branku. Poslední šancí zvýšit náskok Jiskry měl v poslední minutě Waldmann, ale z malého vápna přestřelil.
Trenéři: Brichcín, Pavlíček.