Kalendář

<< říjen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



DK potrestala Jiskru za vystoupení ve Strakonicích!

Řádné zasedání DK – ŘKČ ze dne 14.10.2009

DOSPĚLÍ 
Nepodmíněně za ŽK :
Jurčík Tomáš /Vyšehrad/ - 1 SU od 12.10.2009
Pilař Radek /Viktoria Žižkov B/ - neprojednáno, chybí náležitosti
Kubice Michal /Karlovy Vary/ - 1 SU od 12.10.2009
Bíro Ondřej /Jablonec B/ - 2 SU od 11.10.2009

Nepodmíněně :
Kubice Michal /Karlovy Vary/ - 1 SU od 19.10.2009
Hajdušek Tomáš /Strakonice 1908/ - 1 SU od 12.10.2009
Strejc Jakub /Domažlice/ - 1 SU od 12.10.2009
Bláha Milan /Třeboň/ - 3 SU od 12.10.2009
Birhanzl Jiří /Meteor Praha/ - 1 SU od 12.10.2009
Svůra Michal /Chodov/ - 3 SU od 11.10.2009
Štefančík Michal /Český Brod/ - 1 SU od 11.10.2009
Šulc Radek /Dobrovice/ - neprojednáno, chybí náležitosti

Pokuty :
1.FC Karlovy Vary – pokuta 10.000,- Kč
Jiskra Domažlice – pokuta 10.000,- Kč

Tresty funkcionářů :
Zábran Jan /SK SENCO Doubravka/ - pokuta 3.000,- Kč za znevážení jména ČMFS ve sdělovacích prostředcích
Chaloupka Vladimír /SK SENCO Doubravka/ - DK upouští od potrestání

DOROST
Nepodmíněně :
Pastor Antonín /Jablonec/ - 1 SU od 11.10.2009
Svoboda Slavomír /Most C/ - 1 SU od 4.10.2009
Šlechta Martin /Česká Lípa/ - 3 SU od 12.10.2009
Lukačka Lukáš /Česká Lípa/ - 3 SU od 12.10.2009
Jiráň Lukáš /Junior Praha/ - 6 SU od 11.10.2009
Harsa Jiří /Junior Praha/ - 3 SU od 11.10.2009
Šindelář Jiří /Liberec B/ - 1 SU od 11.10.2009

Pokuty :
FK Baník Most C – pokuta 2.000,- Kč

ŽENY 
Nepodmíněně:
Vosáhlová Lucie /Krupka/ - 1 SU od 5.10.2009
Junková Jana /Malešice-Rapid / - neprojednáno, chybí náležitosti

Prominutí zbytku trestu :
Vytásková Jana /Meteor Hradišťko/ - DK žádosti hráčky vyhověla, zbytek trestu 1 SU převeden do podmíněného trestu s odkladem do 13.1.2010

Pokuty :
SK Slavia Praha – pokuta 2.500,- Kč

UDĚLENÉ TRESTY DK
01.10.2009 - 15.10.2009
Záp. Jméno / ČO Oddíl Trest Výše Od Do


A1A0902 Mach Lukáš Sezimovo Ústí ZCN utk 1 04.10. 11.10.

A1A1003 Bíro Ondřej Jablonec B ZCN utk 2 11.10.

A1A1004 Jurčík Tomáš Vyšehrad ZCN utk 1 12.10.

A1A1008 Kubice Michal Karlovy Vary ZCN utk 1 19.10.

A1A1008 Kubice Michal Karlovy Vary ZCN utk 1 12.10.

A1A1008 ČO: 311066 Karlovy Vary POK 10000  
+ čl.6 odst.5 DŘ Za vykázání trenéra Jindřicha Dejmala - hrubý urážlivý výrok k AR1 v utkání ČFL č.A1A1008 FK Spartak MAS Sezimovo Ústí - 1.FC Karlovy Vary jhrané dne 11.10.2009.

A1A1705 ČO: 150005 Motorlet Praha POK 30000  
+ čl.6 odst.5, čl.9 odst.2 DŘ a čl.19-24 SŘ - a uzavřením hřiště A družstvu dospělých na 1 SU podmíněně do 31.12.2009, za nedostatečnou pořadatelskou službu, vběhnutí diváka s dýmovnicí na HP v utkání ČFL č.A1A1705 SK Motorlet Praha - FK Králův Dvůr hrané dne 16.9.2009.

A2A0305 Zábran Jan Doubravka POK 3000  
+ čl.6 odst.4 DŘ

A2A0305 Chaloupka Vladimír Doubravka BEZ  
+ čl.6 odst.4 DŘ

A2A0705 ČO: 307044 Strakonice 1908 POK 3000 21.09.
+ čl.6 odst.5 DŘ Za nesportovní chování as.trenéra Michala Káníka /nakopnutí plast.lahve z TZ do HP a svévolný vstup na HP v přerušené hře/ v utkání divize "A" č.A2A0705 FK Meteor Praha VIII - SK Strakonice 1908 hrané dne 20.9.2009 + pokuta 2.000,- Kč za nerespektování platných řádů a směrnic - nepředložení podkladů pro projednání v DK ČMFS ŘKČ / dle čl.27 odst.2 RMS.

A2A0905 Horní Jan Malše Roudné ZCN utk 1 04.10. 11.10.

A2A1003 Strejc Jakub Domažlice ZCN utk 1 12.10.

A2A1003 Hajdušek Tomáš Strakonice 1908 ZCN utk 1 12.10.

A2A1003 ČO: 309004 Domažlice POK 10000  
+ čl.6 odst.5 DŘ Za pohoršující, urážlivé a ponižující výroky trenérem Liborem Žákem směre k HR a AR v utkání divize "A" č.A2A1003 SK Strakonice 1908 - Jiskra Domažlice hrané dne 11.10.2009.


A2A1006 Birhanzl Jiří Meteor Praha ZCN utk 1 12.10.

A2A1006 Bláha Milan Třeboň ZCN utk 3 12.10.

A2B0903 Bartolšic Jakub Český Brod ZCN utk 1 04.10. 11.10.

A2B1005 Svůra Michal Chodov ZCN utk 3 11.10.

A2B1006 Štefančík Michal Český Brod ZCN utk 1 11.10.

C1A0403 Tupý Petr Rozhodčí POK 300  
+ čl.6 odst.2 DŘ

C1A0603 Hlaváč Jiří Rozhodčí POK 300 14.09.
+ čl.6 odst.2 DŘ

C1A0905 Köchrt Josef Teplice B ZCN utk 3 04.10. 25.10.

C1A1007 Pastor Antonín Jablonec ZCN utk 1 11.10.

C2A0402 Váňa Jan Rozhodčí POK 500  
+ čl.6 odst.2 DŘ

C2A0907 Fencl Daniel Rokycany ZCN utk 3 04.10. 25.10.

C2B0403 Hudeček Pavel Rozhodčí POK 300  
+ čl.6 odst.2 DŘ

C2B0907 Tichý Petr Ústí nad Labem ZCN utk 2 04.10. 18.10.

C2C081 Štefan Jiří Pěnčín-Turnov ZCN utk 3 28.09. 18.10.

C2C1005 Šindelář Jiří Liberec B ZCN utk 1 11.10.

D1A0404 Vaňkát Zdeněk Rozhodčí POK 2000  
+ čl.6 odst.2 DŘ

D1A0404 ČO: 404005 Jablonec BEZ  
článek 18 odst.1 DŘ

D1A0908 Zeman Jiří Sezimovo Ústí ZCN utk 3 04.10. 25.10.

D2A0605 Vrzal Milan Rozhodčí POK 300  
+ čl.6 odst.2 DŘ

D2B0903 Svoboda Slavomír Most C ZCN utk 1 04.10.

D2B0903 ČO: 408015 Most C POK 2000  
+ čl.6 odst.5 DŘ a čl.27 odst.2 RMS Nerespektování platných řádů a směrnic - nepředložení podkladů pro projednání v DK ČMFS ŘKČ, vyloučení hráče Slavomíra Svobody.

D2B1003 Lukačka Lukáš Česká Lípa ZCN utk 3 12.10.

D2B1003 Šlechta Martin Česká Lípa ZCN 3 12.10.

D2B1006 Jiráň Lukáš Junior Praha ZCN utk 6 11.10.

D2B1006 Harsa Jiří Junior Praha ZCN utk 3 11.10.

E1A051 Štěpánek Pavel Rozhodčí POK 600  
+ čl.6 odst.2 DŘ

E1A0608 Štěpánek Pavel Rozhodčí  
sjednoceno s utkáním ČLSŽ - Pardubice - Slavia Praha / E1A0501.

E2B0904 Pojsl Filip Sokolov B ZCN utk 3 04.10. 25.10.

F2A0406 Vondra Jiří Rozhodčí POK 300  
+ čl.6 odst.2 DŘ

F2C0801 ČO: 205004 Čáslav BEZ  
článek 18 odst.1 DŘ