24 25 26 27 28 29 30
31

Výsledky starších žáků Jiskry Domažlice

Dyn. H. Týn - J. Domažlice 0:6 (0:3)
V předminulém kole zajížděli st. žáci Jiskry Domažlice na hřiště okresního rivala Dynama Horšovský Týn. Zápas začal velkou převahou Jiskry, což se projevilo již v 10. min. kdy po uličce O. Černého proměnil svoji šanci Z. Štěpán a Jiskra se ujala vedení 0:1. Poté se hosté nemohli prosadit proti velmi zhuštěné obraně domácích, kteří bránili v 9 hráčích. Ve 27 min. po tr. kopu T. Dvořáka Jiskra zvýšila své vedení na 0:2. Do přestávky ještě zvýšil po odraženém rohovém kopu a opětovném centru O. Černého Z. Štěpán na 0:3. V úvodu 2. poločasu se po pěkné kombinaci ve středu hřiště dostal k míči M. Škoda, který předložil míč Z. Štěpánovi, který vstřelil v zápase svoji třetí branku 0:4. Ve 47 min. K. Hamor uvolnil M. Škodu, který střelou na zadní tyč zvýšil na 0:5. Skóre zápasu uzavřel v 62. min. O. Černý, který po zpětné přihrávce od Z. Štěpána prostřelil obranu i brankáře soupeře 0:6.
Potěšující byl návrat dlouhodobě zraněných hráčů do mužstva a to M. Škody a D. Gabriela.
Sestava: Krutina - Šimůnek, Dvořák, Škoda, Gabriel - Maštalíř, Hamor, Černý, Kohout - Stróž(Kneblík), Štěpán.
Branky: Štěpán 3, Dvořák, Škoda, Černý.
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.  Vedoucí mužstva: J. Dufek.

FK Nepomuk - J. Domažlice 2:0 (1:0)
V neděli hráli st. žáci "A" Jiskry opět na soupeřovo hřišti a to na půdě FK Nepomuk. Mužstvo odjíždělo k zápasu s velkou marodkou, kdy z důvodu zranění nebo nemoci chyběli D. Lešek, D, Konrády, M. Škoda, D. Stróž, J. Vlček. Jedná se o hráče kádru st. žáků "A". I přesto bylo mužstvo rozhodnuto v zápase zvítězit. Úvod zápasu patřil Jiskře kdy v 5. min. zápasu Z. Štěpán nastřeli břevno soupeřovy branky, ale nikdo z dalších hráčů odražený balon nedoběhl. V 17. min. zápasu došlo ke zranění hráče Jiskry O. Černého, který byl s podzřením na poranění kyčle převezen do nemocnice v Plzni. Ve 20. min se hostující obrana nedohodla, při dlouhém nákopu domácích nechala míč propadnout a soupeř se ujal vedení 1:0. Tímto výsledekem skončil i 1. poločas zápasu. Do 2. poločasu nastoupili hráči s úsilím výsledek otočit a zvítězit. Zatlačili jsme domácí na jejich polovinu, ale soupeř měl velmi dobře organizovanou a důraznou obranu. Přes trvalý tlak jsme si vytvořili pouze dvě šance, kdy T. Linkeš netrefil balon ani v jedné z nich. V 60. min. po rychlém brejku domácích jsme obdrželi gol na 2:0.
Na zápase se projevila velká marodka hráčů, kdy ostatní hráči ačkoliv podali dobrý a bojovný výkon ještě tyto chybějící hráče nedokáží zcela nahradit. Potěšující zpráva přišla z nemocnice z Plzně kdy po rtg, vyšetření O. Černého bylo zjištěno, že tento neutrpěl žádné vážné zranění.
Sestava: Krásnický - Šimůnek, Dvořák, Hamor, Gabriel - Maštalíř, Černý(Poláček, Buršík), Linkeš, Kohout, - Štěpán, Kneblík.
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.