21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Výsledky mladších žáků Jiskry Domažlice

Mladší žáci: Dynamo H. Týn - TJ Jiskra Domažlice 0:6 (0:3)
3.října sehráli mladší žáci Jiskry utkání s okresním rivalem z Horšovského Týna a po jednoznačném průběhu zvítězili 6:0, po poločase 3:0. Od začátku hráči Jiskry udávali tón utkání, měli po většinu hry míč ve své moci, soupeři povolili jen několik výpadů na svoji polovinu. Skóre mohlo být i větší, ale domažličtí neměli svůj střelecký den a zahazovali jednu šanci za druhou. I tak jsou trenéři se svými svěřenci spokojeni.
Střelci: 2x Major, Žák, Šinál, Kalný, Dufek.
Sestava: Čížek- Buršík, Bočan, Kalný, Janoušek - Svoboda, Dufek, Žák, Šrámek - Major, Čadek.
Střídali:Procházka,Braun,Fousek,Veber,Šinál
Trenéři: L.Bočan, F.Copák.
Vedoucí mužstva: Pepa Dufek z Milavčí.

Mladší žáci: FK Nepomuk - TJ Jiskra Domažlice 1:6 (1:3)
11. října odjížděli hráči Jiskry podruhé za sebou na hřiště soupeře, tentokrát do Nepomuka a i tentokrát zvítězili 6:1, po poločase 3:1.
Domácí hráči začali bez ostychu a v 15. minutě po rychlém rozehrání trestného kopu se řítil domácí útočník sám na domažlického brankáře a zakončil - 1:0. Naštěstí pro Jiskru se podařilo brzy vyrovnat, když v 17. minutě tečoval Majorovu střelu jeden ze zadáků Nepomuka 1:1. Poté již Jiskra naplno zabrala a do poločasu zkompletoval čistý hattrick Ivan Major (26´,27´). Po obrátce Jiskra kontrolovala hru a přidala další 3 branky - 36´Čadek, 45´Major, 54´Svoboda. Mladí hráči Jiskry zvítězili naprosto zaslouženě a potvrdili tak 1. místo v krajském přeboru.

Sestava: Fousek - Buršík, Bočan, Kalný, Janoušek - Svoboda, Dufek, Žák, Šrámek - Major, Šinál.
Střídali: Mleziva, Procházka, Čadek, Braun.