14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Holýšov padl poprvé doma. S lídrem!

Holýšov /FOTOGALERIE/ - Holýšovští přivítali v 10. kole Puma krajského přeboru lídra ze Stříbra i se dvěma hráči v první pětce nejlepších střelců přeboru. Oba svoji pověst potvrdili dvěma góly už v první půli. Domácí dohrávali zápas v oslabení, když byl vyloučen brankář Marcel.

FK Holýšov – FO Baník Stříbro 0:2 (0:2)
Obě mužstva vstoupila do utkání aktivně, hosté však přece jen měli mírnou převahu. Už v 9. minutě vyslali tvrdou střelu na branku domácích, ale Marcel si poradil. V 17. minutě se dostali ke slovu domácí, po průniku zprava se po centru dostal míč až do vápna, kde jej jeden z domácích usměrnil, hosté však míč z brankové čáry vykopli.
Stříbrští byli rychlejší, v souhře nedělali tolik chyb jako domácí. Ve 22. minutě se po pravé straně dostal až do vápna hostující Komárek, který vévodí tabulce střelců, a míč usměrnil za záda Marcela – 0:1. Ve 31. minutě se opět radovali hosté, míč se po rohu dostal k volnému Demjanovi a ten jej krásně umístil – 0:2.
V další šanci se hosté ocitli o čtyři minuty později, ale tvrdou střelu z vápna Marcel efektním zákrokem vytěsnil. Poté se v několika šancích ocitli také domácí, ale k lítosti většiny z asi 250 diváků bez úspěšného zakončení.
Ve 47. se do velké šance dostal domácí Panuška, ale mířil vedle. Téměř po celý druhý poločas hosté ve snaze udržet slibné vedení taktizovali, zdržovali hru a hlavně bránili.
Sedm minut před koncem zápasu se ocitl ve slibné příležitosti Jeniš, ale hostující obránce jej na poslední chvíli ´odzbrojil´.

Sestava FK Holýšov: Marcel - Levička, Kaas, Majlát, Šimka - Trhlík, Panuška (Vrba), Procházka, Lukáš - Jeniš, Tlustý (Heidtke). Branky: Demjan, Komárek. ČK: 1:0.