12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Gólu se diváci v Holýšově nedočkali.

V nedělním utkání přivítal Holýšov na svém hřiš­ti tým Rapidu. První poločas příliš šancí nepřinesl.
První velkou šanci mohli diváci vidět až v 9. minutě zá­pasu, kdy se před domácím brankářem Jančou objevil osamocený Lavička. Jeho stře­la však mířila vedle. Stejný hráč se o tři minuty později probojoval holýšovskou obra­nou, ale střelu se Jančovi po­dařilo zlikvidovat. Ve 22. mi­nutě se k míči dostal hráč hos­tů Liška, ale i jeho střelu Janča spolehlivě chytil. Z protiútoku ohrozil branku hostů Stani­slav. Hned nato se do velké šance dostal holýšovský Cha­lupa, kterému se ovšem nepo­dařilo vyběhnutého brankáře Matějku překopnout. Ve 33. minutě mohl změnit skóre zápasu Jeniš, který po přihrávce od Bečváře mířil do horního rohu branky hostů. Jeho střelu však Matějka vy­kryl. Přestože na obou stra­nách si hráči do konce prvního poločasu vytvořili ještě něko­lik šancí, stav utkání skončil nerozhodně.
Ve druhém poločase byla hra na obou stranách vyrov­naná. Hned ve 47. minutě stří­lel po standardní situaci na domácí bránu Jílek. Jeho stře­lu ještě dorážel Lavička, ale domácí brankář obě střely po­kryl. O pět minut později cent­roval domácí Procházka na Dostálíka, kterému se z těžké otočky skórovat nepodařilo. Stejný hráč vystřelil na bran­ku gólmana hostů i v 64. minu­tě, ale mířil těsně vedle. V 77. minutě se boj o tři dů­ležité body hráčům Holýšova ztížil. Druhou žlutou kartu ob­držel Hamerník a Holýšov tak utkání dohrával o deseti hrá­čích. I přesto se v 83. minutě dostal do velké šance holýšov­ský kanonýr Tlustý, ovšem proměnit se mu nepodařilo. Ještě v 90. minutě rozehrá­vali domácí rohový kop, ale ani z něj gól nepadl. Utkání tak skončilo nerozhodně - 0:0.                                                                                                                                „Jsme rádi alespoň za bod, i když jsme si samozřejmě přáli body tři. Hra byla vyrovnaná na obou stranách, ale je škoda, že jsme posledních dvacet mi­nut hráli pouze s deseti hráči," komentoval utkání vedoucí týmu Josef Zahoř.

Holýšov: Janča - Nový, Hamerník, Stanislav, Dostálík (86. Šimka) - Bečvář (82. Ju­ráš), Chalupa, Procházka, Je­niš-Tlustý a Lukáš. Tým vedl Josef Zahoř.                (bub)