10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Strakonice poprvé vyhrály doma

Strakonice /FOTOGALERIE/ - O výhře nad Domažlicemi rozhodl Patrik Káník z penalty.

STRAKONICE – DOMAŽLICE 1:0 (0:0)

Jihočeši se poprvé v sezoně radovali z vítězství doma. Zápas mnoho šancí nenabídl, v prvním poločase stojí za zmínku jen okamžik z 1. minuty, kdy Patrik Káník centroval a míč skončil na břevně. Poté Hajdušek hlavičkoval do gólmana. Víc šancí první poločas nenabídl, důležitý moment však přišel ve 30. minutě, kdy byl za faul na Červenku vyloučen hostující Strejc.

Po obrátce se hra zlepšila a přišly i šance: ve 49. minutě byl sám před bránou domácí Hovorka, ale hlavou přestřelil, v 67. minutě po pěkné kombinaci zakončoval zblízka Červenka, ale gólman hostů Mleziva předvedl reflexivní zákrok. Jediný gól padl v 72. minutě: po faulu na Červenku sudí nařídil penaltu a tu Patrik Káník bezpečně proměnil. Západočeši mohli vyrovnat v 82. minutě, Leitl se dobře uvolnil ve vápně, ale střílel nad.

Branka: 72. P. Káník (11). ŽK: 2:2 (Hajdušek, Brom - Dochtor a Bahleda), ČK: 1:1 (Hajdušek po 2. ŽK - Strejc). Rozhodčí: Blažej - Vlasjuk, Prokeš. Diváků: 135.

Strakonice: Kučera – Hajdušek, Legdan, Brozman (9. Brom), Roučka – Hanzlík, Zedník (83. Cibulka), Bambule, P. Káník – Hovorka (61. Říský), Červenka.