10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Střelecké manévry zakončil střídající J. Horáček

Rozvadov - Puma krajský přebor: Rozvadovští fotbalisté po výsledkové mizérii z předchozích kol konečně slavili vítězství

Puma krajský přebor: Fotbalisté TJ Rozvadov porazili Přeštice 2:0

Mužstvo TJ Rozvadov hostilo v Puma krajském přeboru Chanos Chanovice a po dramatickém průběhu zvítězilo 4:3.

Rozvadovští fotbalisté se v posledních kolech nemohli chlubit výsledky a ani předvedenou hrou. A v úvodu zápasu vše nasvědčovalo tomu, že mizérie domácího celku bude pokračovat. Chanos začal aktivněji a od úvodních minut „sondoval“ propustnost rozvadovské obrany a ta byla veliká. Po varování Beránka a Ticháčka přišly dvě slepené branky. V 10. a ve 13. minutě se trefil Horváth a domácí byli jako opaření. Trenér Sopko sáhnul ke střídání a Rozvadov pomalu zvedal hlavu a ukázalo se, že ani obrana hostů nestojí na pevných základech. Střelu Kabourka ještě gólman kryl, stejně jako pokus Píchy. Stejného hráče ale vybídl v 18. minutě ke skórování Bečvář a bylo to 1:2. O minutu později zastavil průnik Chady gólman Zelenka. Po půlhodině hry přišel nápor Rozvadova, který ve 35. minutě korunoval nebývalým sólem Mráček – 2:2. Ve 39. minutě měl na kopačce dokonalý obrat Chada, šel sám na gólmana, ale pokus o jeho přehození mu nevyšel. Míč skončil v náručí dobře postaveného Zelenky.

Po přestávce centroval z brankové čáry Polena a míč „trefil“ vnější tyč. Gólem neskončily ani dvě střely Beránka. Začátek druhého poločasu byl stejný jako ten první s tím rozdílem, že domácí tentokrát neinkasovali. Od 59. minuty se ale domácí „probudili“. Roháč střílel vedle, akce Mráčka a Chady taky branku nepřinesla. V 65. minutě Šuranský tak dlouho „míchal“ míčem, až se ocitl sám před gólmanem a nezaváhal – 3:2. Domácí se radovali jen dvě minuty, kdy po centru a hlavičce Horvátha skončil tečovaný míč v síti – 3:3. V dalších minutách byli domácí aktivnější, ovšem Bečvář, Roháč a ani Pícha se do listiny střelců nezapsali. Také střídající J. Horáček několikrát „provětral“ obranu soupeře, ale stav se neměnil. Rozhodnutí přišlo v 80. minutě, kdy utekl obraně J. Horáček a skóroval – 4:3. V závěru se snažil o vyrovnání hlavně Beránek, jeho střely ale postrádaly přesnost. Úspěšní už nebyli ani J. Horáček s Mráčkem, přesto se mohli radovat.

TJ Rozvadov – Chanos Chanovice 4:3. Poločas: 2:2. Branky: 14. Pícha, 33. Mráček, 65. Šuranský, 80. J. Horáček – 10., 12. a 67. Horváth. Rozhodčí: Červený. ŽK: 1:0. Diváků: 150.

ROZVADOV: Makó – Kabourek, Křehlík, Bečvář (70. Pták), Kupilík (90. Svoboda), Chada (60. J. Horáček), Šuranský, Mráček, Hanko, Pícha, Z. Horáček (10. Roháč). Trenér Sopko.