10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Derby rozhodl Šindelář.

Další okresní derby by­lo na programu v neděli v I. B třídě. V Klenčí se místní celek střetl s horšovskotýnským Dynamem. Tři body si nako­nec odvezli hosté, v jejichž dresu se dařilo Radku Šindelá­řovi, který se třikrát prosadil po rohových kopech.
Klenčí - Dynamo H. Týn   1:3  (1:1)
Branky: 41. Tomáš Hromník -29., 73. a 78. Radek Šindelář.
ŽK: 2:6, diváků:100.
První příležitost si vypraco­vali hosté v 9. minutě, kdy se na branku Vebera řítil Vachtl, jeho střelu ale dokázal vracejí­cí se Osvald odvrátit na roh. Ve 12. minutě sklepl Weber míč na Vejmelku, jehož střelu vyrazil gólman Věneček na roh. O deset minut později svůj tým podržel gólman Zbyněk Veber, který se po několika le­tech do Klenčí vrátil. V 22. mi­nutě zahrozili domácí, ale slibnou příležitost Pavla Řez­níčka zastavil zdvižený prapo­rek pomezního rozhodčího.
Pět minut nato zahrávali hráči Dynama několikátý ro­hový kop. Míč si postavil To­máš Šindelář a přesným cent­rem našel svého bratra Radka, který otevřel skóre - 0:1.
Pět minut nato vstřelili hos­té druhý gól, který ale hlavní rozhodčí Horáček pro před­chozí faul neuznal. Ve 37. mi­nutě váhali domácí zadáci s odkopem, k míči se dostal Vachtl, ale proti jeho střele se opět vytáhl Veber a nebezpeč­nou střelu nadvakrát zlikvi­doval. Ve 41. minutě předvedli pěknou akci domácí, když Psutka vysunul Vejmelku, který zatáhl míč po levé stra­ně, přihrávkou před branku našel Hromníka a ten prostře­lil Věnečka – 1:1.
Po změně stran se hrálo pře­vážně ve středu hřiště. Velkou příležitost jít do vedení měli v 57. minutě domácí. Pavel So­kol rozehrál aut na Vejmelku, který střílel jen do obránců. Míč se dostal k Talašovi, ten přiťukl na volného Brašnu, ale ten zblízka mířil jen do bran­káře Věnečka. V 68. minutě po faulu na Vejmelku zahrával trestný kop z 18 metrů Hrom­ník, ale i s jeho pokusem si gólman Dynama poradil. Tři minuty nato Veber reflexivně vytáhl hlavičku Cihláře na roh. Za další tři minuty se už měnilo skóre. Z rohového ko­pu se opět prosadil Radek Šin­delář - 1:2. V 80. minutě dal stejný hráč po stejné standardní situaci konečnou po­dobu výsledku utkání - 1:3. Minutu před koncem mohl snížit Hromník, ale Věneček mu včasným vyběhnutím se­bral míč z kopaček.
Klenčí: Veber - Osvald, Psutka (46. Brašna), Pavel Řezníček, Čech - Weber, Pavel Sokol, Jaro­slav Řezníček, Talaš (81. Hula).

H. Týn: Petr Věneček - Hra­decký (46. Bukva), Komárek, Ra­dek Šindelář, Babka - Cihlář, Tomáš Šindelář, Kopřiva, Vachtl - Martin Věneček a Šilhánek.