10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Na Dynamu diváci viděli gólovou smršť

Horšovský Týn - O dva góly přišel ten, kdo se opozdil na sobotní utkání horšovskotýnského Dynama, vedoucího týmu tabulky, s nepříjemným soupeřem z Heřmanovy Huti.

Dynamo H. Týn - SHH Heř. Huť 4:2 (2:1)
Již ve 2. minutě se hostující Lako odpoutal na polovině od domácí obrany a zajistil hostům vedení – 0:1. Domácí odpověděli už ve 4. minutě, kdy si Jiráň naběhl na centrovavaný míč a hlavou vyrovnal – 1:1. V 26. minutě vyslal Barták kolmou přihrávku na Jiráně, který po krátkém sprintu zvýšil – 2:1.

Do druhého poločasu nenastoupil pro zranění Martin Věneček. Domácí dostali hosty pod tlak, ale bez efektu. V 53. minutě Jiráň ve vyložené šanci přestřelil a dvě minuty nato šel stejný hráč sám na brankáře. Ten však jeho kličku vystihl, a tak se skóre neměnilo. Naopak v 58. minutě při jednom z rychlých protiútoků srazil domácí Radek Šindelář pronikajícího útočníka a Veselovský proměnil pokutový kop – 2:2.

Svoji chybu Radek Šindelář napravil v 67. minutě, kdy po rohu poslal skákající míč do sítě hostů a strhl vedení na stranu Dynama. V 69. minutě nastřelil Beránek břevno branky hostů. V 74. minutě Barták uvolnil v pokutovém území Beneše, který falšovanou střelou zvýšil – 4:2. V 80. minutě vyškrábl hostující brankář střelu Šperla již půl metru za brankovou čarou, ale sudí Švantner branku neviděl a brankář hostů se nepřiznal. Proto se už skóre neměnilo.

Sestava Dynama: Věneček P. - Věneček M. (46. Spiegel), Komárek, Šindelář R., Beránek (77. Šperl) - Beneš, Šindelář T., Barták, Cihlář (52. Bouda) - Jiráň, Podaný. Trenér: Kopřiva Luděk. Asistent: Tomášek Alois.