Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKlatovské áčko získalo tři posily

Klatovy - Fotbalový klub TJ Klatovy posílil svůj A tým
 
Fotbalový klub TJ Klatovy A, kterému se po sestupu z divize ani v krajském přeboru vůbec nedaří, když po devíti kolech je pouze s dvěma výhrami na nelichotivém předposledním místě, posílil svůj tým. V klatovském dresu si do konce podzimní části zahrají tři nové posily.

První z trojice, který už má jeden zápas v klatovském dresu za sebou, je Eiad Ranmadan. Tento hráč, jehož mateřským klubem je Plzeň Letná, byl na hostování v Kolovči, kde si ale moc většinu času odseděl na lavičce náhradníků. Rychlý fotbalový Eiad se v klatovském áčku zařadil na post útočníka nebo krajního záložníka.

Druhou posilou je klatovský hráč Vladimír Hovorka, který se vrací z hostování ve Strakonicích. „Hovorka se vrací nám pomoct posílit defenzívu a nastoupí v sobotním zápase proti Bolevci,“ řekl trenér Klatov A Karol Žák.

Dalším z nováčků, kteří se na Rozvoji proti Bolevci zapojí poprvé do hry, je Filip Kotlan. Tento útočník přišel na hostování z Domažlic do konce podzimní části krajského přeboru.

„V sobotu nás čeká velice důležitý zápas o šest bodů doma s Bolevcem. Chceme vyhrát a ukázat, že fotbal hrát umíme, a navázat na náš dobrý výkon z první půle z minulého zápasu v Rokycanech,“ dodal Karol Žák.

Autor:
Jitka Kilbergerová