Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKlatovy v Rokycanech zlobily jen třicet minut

Rokycany - Fotbalisté FC Rokycany zvládli i třetí domácí zápas krajského přeboru mužů.
 
Na jediný bod se přiblížili fotbalisté FC Rokycany první pozici v krajském přeboru. Přispěla k tomu série zápasů v Husových sadech. Ze tří vystoupení naši borci dosáhli maxima!

FC Rokycany - TJ Klatovy 3:0 (1:0). Exdivizní protivník je sice předposlední, ale v Husových sadech kousal. Toman hned v úvodu pálil mimo a při dorážce Mesároše v osmé minutě předvedl výtečný zákrok Vild. Dalším zábleskem hostů byl trestný kop z devatenácté minuty.

Rokycany se rozehřívaly pomaleji. Aubrecht hlavičkoval vedle a mezi tyče se nevešly ani dělovky Jiřího Scheinherra nebo Marka Jedličky. Až od třicáté minuty začal mít tlak Rokycan trvalejší charakter. Tobrmanův trestný kop zasvištěl vedle tyče, Blecha vzápětí nastřelil gólmana a ochránce klatovské svatyně se vyznamenal i při akci Jedličky. Ve 43. minutě udeřilo. Fiala utekl, přesně odcentroval a Jiří Scheinherr se hlavou nemýlil.

Druhý poločas byl výlučně o rokycanské ofenzivě. Dvakrát se neujaly stoprocentní příležitosti Fialy, neproslavil se ani Blecha, a tak až v 67. minutě areál tonul v nadšení. Opět to byl Jiří Scheinherr, který vysunul Aubrechta, a ten přetavil únik ve druhý gól. Po Tobrmanově zahozené šanci nahrál v 79. minutě Martin Scheinherr nezištně Fialovi a bylo to o tři branky! Tečkou zápasem byly neúspěšné pokusy Kohouta a Martina Scheinherra.

Autor:
Václav Havránek