Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStrakonice uhrály na Julisce plichtu

Trenér Přemysl Šroub: Dominovaly obrany nad útoky. Remízu bereme, je to plusový bod zvenku.
 
Pátý bod si do tabulky připsali divizní fotbalisté Strakonic. V 9. kole v sobotu 3. září remizovali na hřišti poslední Dukly Praha B 0:0.
Podruhé v řadě se jim podařilo bodovat venku v Praze. V 7. kole přivezli výhru z Meteoru. V tabulce jsou však stále předposlední, na čtrnácté Roudné ztrácejí čtyři body.

Do utkání vedl mužstvo jako hlavní trenér Přemysl Šroub za skončivšího Eduarda Kubatu. „Jeli jsme do Prahy s cílem zvítězit. Ale dominovaly obrany nad útoky. Remízu tedy bereme, je to plusový bod zvenku,“ uvedl Šroub.

Oba soupeři ze samého dna tabulky si podle kouče vytvořili jen dvě pološance. Bod byl tak víceméně zasloužený pro oba. „Zisk bodu venku teď ale musíme potvrdit doma vítězstvím nad Domažlicemi,“ hledí už k nadcházejícímu víkendu Šroub. „Pevně věřím, že doma konečně budeme bodovat naplno. Je třeba bezpodmínečně vyhrát, aby se nám ještě více nevzdálily týmy před námi.“

Strakoničtí se zřejmě už dostávají z nejhoršího. Všech pět bodů uhráli v posledních čtyřech zápasech. Blýská se tedy už na lepší časy? „Je vidět zlepšení, začínáme se sehrávat. Bylo by vynikající, kdybychom se rozehráli k nějaké delší bodové šňůře,“ dodal Přemysl Šroub.

Zápas Strakonice – Domažlice začíná v neděli 11. října v 16 hodin na Křemelce.

Autor:
Miloš Vrátný