Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDerby husitských měst se hraje v Táboře

Divizní utkání FK Tachov – Kunice skončilo na městském stadionu bezbrankovou remízou.
Autor: DENÍK/František Hlas

Divizní fotbalisté FK Tachov opět cestují na jih Čech, kde se jim dosud nedařilo. Prolomit špatnou „jihočeskou“ bilanci se budou snažit v Táboře. Husitské derby má favorita v domácím celku, který má na pátém místě jen o bod méně než třetí Tachov. Ten si v posledním utkání poradil s týmem Řevnic 4:1, i když předvedený výkon nebyl úplně podle představ trenéra Zdeňka Bečky. Tachovský kouč by měl mít podle posledních zpráv z kabiny k dispozici kompletní kádr.

 „Je to tak. Z dovolené se už vrátili Čížek i Šácha, který si sice na tréninku pochroumal koleno, ale nemělo by to být nic vážného. Do Tábora mám k dispozici kompletní tým,“ potvrdil naše informace tachovský trenér, který si nemyslí, že když jedou jeho svěřenci do jižních Čech, tak už prohrávají 1:0. „To rozhodně ne. Nás tam žádný soupeř nepřehrál, nemůžeme si stěžovat ani na rozhodčí, vždy jsme se porazili sami. Mužstvo prohrálo zápasy vlastními chybami. Kluky nabádám, že už to musí výsledkově přijít. Příkladem je Benešov, kde jsme dokázali vyhrát,“ pravil Bečka. A jaká cesta vede k úspěšnému výsledku?

„Musíme vnutit soupeři naší kombinační hru a hlavně se vyvarovat zbytečných chyb, které nás pak sráží,“ naznačil recept k úspěchu trenér FK. „Věřím, že tu naší nepříznivou bilanci prolomíme dobrým výsledkem a v Táboře budeme bodovat,“ je optimistou Zdeněk Bečka.

Autor:
František Hlas