12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

J. Domažlice B - Ker. Chlumčany 4:2 (2:0)

Rezerva Jiskry nastupovala v 9. kole na vlastním trávníku v roli mírného favorita a tu téměř po celý zápas plnila, když byla aktivnější a častěji ohrožovala soupeřova brankáře. Hosté přebírali iniciativu několikrát a vždy jen na chvíli, ale dokázali z toho vytěžit dvě branky, když ještě několik slibných příležitostí neproměnili.
Do první vyložené šance se dostal v 5. minutě hostující Kulhánek, který se ocitl zcela sám proti brankáři Freiovi, ale tutovku trestuhodně zahodil střelou ze 14 metrů vedle levé domažlické tyče. Do vedení však šli domácí, kteří o dvě minuty později, když z pravé strany odcentroval Herák na Hartla, který se uvolnil a střelou ze 14 metrů k pravé Schlosserově tyči otevřel skóre – 1:0. Hosté přidali na obrátkách a byli blízko vyrovnání v 9. minutě, kdy si míč postavil Tomášek a z tr. kopu ze 25 metrů trefil levou tyč domažlické branky. Ve 12. minutě se po Stehlíkově centru dostal ke střele nehlídaný Tomášek, ale volejem z 18 metrů těsně minul pravou Freiovu tyč. Poté se opět iniciativy chopili domácí, ale Bočanovu hlavičku z malého vápna stačili hosté tečovat na roh, který rozehrál zleva Janeček, našel u vzdálenější tyče Rojta, jehož hlavičku ze 7 metrů stačil výborně vyrazit chlumčanský brankář na roh. Ve 24. minutě se po zaváhání domácího obránce dostal do dobré šance hostující Tomášek, ale místo přímé střely na branku volil přihrávku na nabíhajícího Vollera, které následně o míč připravil Rojt. Hosté pokračovali aktivně a o tři minuty později se pěkně uvolnil Dušek, centrem našel Tomáška, jehož pokus z 10 metrů stačil Bočan zblokovat. Poté opět dominovali domácí a dočkali se zvýšení náskoku ve 36. minutě kdy Herákův centr zprava tečoval těsně před brankářem Schlosserem za jeho záda – 2:0. O tři minuty později stačil dalekonosnou střelu domácího Paula vytlačit hostující gólman na roh. Ve 42. minutě se po Pavlíčkově centru dostal k hlavičce z 9 metrů Hartl, ale branku hostů minul. Když ve 44. minutě na další Pavlíčkův centr nedosáhli Hartl s Herákem, bylo to v prvním poločasu vše.
V 56. minutě si s Janečkovým tr. kopem poradil Schlosser, ale o minutu později musel kapitulovat, když na Pavlíčkův centr zprava naběhl Bočan a zcela volný zblízka překonal chlumčanského brankáře – 3:0. O chvíli později přestřelil volejem zprava Schlosserovu branku Hartl a v 62. minutě se do tutovky dostal Ferra, ale technickou střelou přes vybíhajícího brankáře minul vzdálenější tyč chlumčanské branky. O tři minuty později vylekal Rojt špatnou „malou domů“ domácí příznivce, ale Frei včasným vyběhnutím míč před nabíhajícím Kulhánkem sebral. V 72. minutě si domácí obrana vybrala volnou chvíli, míč získal hostující Stehlík a střelou z 15 metrů zleva snížil na 3:1. V 81. minutě rozehrál rohový kop zleva domácí Janeček, míč se odrazil k Neumannovi a jeho střela zprava ze 12 metrů znamenala trojgólové vedení – 4:1. Domácí obrana ve snaze o ofenzívu zapomínala na aktivní defenzívu a tak se v 88. minutě za její záda dostal chlumčanský Dušek, který se uvolnil a sám proti Freiovi si domácího gólmana obhodil a do prázdné branky snížil na konečných 4:2.
Sestava Domažlic B: Frei – Rojt (67. Dufek), Neumann, Paul, Pavlíček (77. Šmirkl) – Mašek (18. Ferra), Vísner, Bočan, Janeček – Hartl (85. Malý), Herák. Trenér: Ivan Rybár.