10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

J. Domažlice - SK Benešov 2:2 (1:0)

Jiskra nastupovala proti benešovskému SK v roli mírného favorita, protože měla na svém kontě o tři body více a za zády domácí prostředí. Bohužel však kvalitní fotbal předvedla jen do první vstřelené branky, po které jakoby ztratila šťávu, soupeř hru vyrovnal a v nepohledném zbytku zápasu i otočil skóre. Fotbalová spravedlnost však tentokrát při domácích stála a tak se nakonec dočkali spravedlivé remízy.
První střelu zápasu vyslal na domažlickou branku hostující Večera, ale ve 3. minutě zprava z úhlu minul.´Vzápětí hosté odvrátili Mužíkův tr. kop na roh a v 6. minutě Veselého akci zakončil střelou z šestnáctky benešovský Bubeník a Mleziva měl plné ruce práce, aby míč zkrotil. První velká šance se zrodila v 10. minutě, kdy se podařilo domácímu Bártovi zprava odcentrovat, na míč si u vzdálenější tyče naskočil nehlídaný Mifek, ale hlavou z rohu malého vápna minul bližší tyč Capouchovy branky. Když poté dva Bártovy centry zleva domácím nic nepřinesly, dostal se ke střele volejem na druhé straně hostující Doležal, ale Mlezivu nepřekvapil. Ve 22. minutě se před šestnáctkou hostů uvolnil Manowetz, ale zamířil vedle pravé Capouchovy tyče. O dvě minuty později se po Mužíkově centru zleva dostal u vzdálenější tyče k hlavičce Bublík, ale z 8 metrů minul benešovskou branku. Aktivní hra domácích přinesla ovoce ve 26, minutě, kdy se pěkně uvolnil na levé straně Bárta, centrem našel u vzdálenější tyče Dochtora, který hlavou z 8 metrů přehodil vybíhajícího Capoucha a poslal domácí do vedení - 1:0. Od této chvíle však domácí opustili ofenzivní pojetí hry, zapomněli na bojovnost a pohyb a dovolili soupeři hru vyrovnat. Ve 28. minutě nejprve ze střední vzdálenosti přestřelil Mlezivovu branku Doležal a teprve pět minut před koncem se k další střele dostal benešovský Večera, ale domácí gólman byl na místě. Když si pak s Bahledovou střelou z 18 metrů poradil Capouch, na druhé straně domácí srazili na roh Doležalův centr a po jeho rozehrání mířil benešovský Veselý hlavou z 10 metrů vedle, bylo to v první půli vše.
První ve druhém dějství zahrozili hosté, ale Turek po samostatné akci mířil v 52. minutě zleva ze 17 metrů nad Mlezivovu branku. O dvě minuty později stačil v poslední chvíli před nabíhajícím Veselým míč odvrátit Mifek a Mleziva jej zachytil. Domácím se herní pasivita nevyplatila v 55. minutě, kdy našel benešovský Štěpán volného Havlíčka, který si ideálně neběhl a střelou volejem z šestnáctky trefil přesně k levé Mlezivově tyči - 1:1. V 61. minutě poslal domažlický Bahleda dopředu Bártu, ale ten akci zakončil střelou zleva ze 16 metrů vedle bližší tyče. O tři minuty později vznikl před domácí brankou závar, Bublík ve snaze odkopnout míč z malého vápna trefil tělo Bahledy, od kterého se míč odrazil k tyči překvapeného Mlezivy - 1:2. Teprve poté začali pozvolna domácí přebírat aktivitu, ale množství nepřesných přihrávek jejich útočné snahy brzdilo. V 66. minutě dostal Bahleda pěkný centr do šance od Leitla, ale špatně si jej zpracoval a hosté míč odkopli na roh. O chvíli později si s Bahledovým volejem z šestnáctky poradil Capouch a na druhé straně zneškodnil deset minut před koncem Doležalovu hlavičku ze 14 metrů Mleziva. Domácí se však stále více tlačili před soupeřovu branku a jejich snaha se jim vyplatila v 88. minutě, kdy byl na hranici šestnáctky faulován Bárta. Míč si postavil Mužík a jeho střela kolem zdi zamířila přesně k levé tyči benešovské branky - 2:2. Pokračující tlak domácích přinesl již jen náznaky šancí, ale vysoké míče létající do šestnáctky stačili vždy urostlí zadáci Benešova odvracet. Po závaru před brankou vystřihl pěkné nůžky domácí Černý, ale z 9 metrů minul branku hostů a když pak rohový kop Mužíka vyboxoval Capouch a střelu Šáchy ze 30 metrů benešovský gólman kryl, bylo to v nepříliš atraktivním zápase vše a body se spravedlivě dělily.
Rozhodčí: Svatík, ŽK: 1:1, Diváků: 320.
Sestava Jiskry: Mleziva - Strejc, Šácha, Bublík, Mifek - Leitl (76. Hulina), Mužík, Manowetz (57. Černý), Bárta - Dochtor, Bahleda (76. Hartl). Trenér: Libor Žák.