18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mladší žáci: Jiskra Domažlice - Baník Stříbro 5:0 (4:0)

Krajský přebor mladších žáků:TJ Jiskra Domažlice-Baník Stříbro 5:0 (4:0).

Na umělé trávě domažlického stadionu hostili mladší žáci Jiskry soupeře ze Stříbra a po dobrém výkonu zvítězili 5:0, po poločase 4:0.
Hned po úvodním hvizdu rozhodčího se Jiskra pustila do svého soupeře, na branku soupeře se valil jeden útok za druhým a již v 11. minutě se poprvé rozvlnila síť, když se prosadil dorážkou Jirka Šrámek 1:0. V 17. minutě se po levé straně prosadil Zdenda Šinál a zvýšil na 2:0. Poté se během 3 minut kopaly dvě penalty. Tu první ve 25. minutě Ivan Major proměnil, tu druhou Patrik Dufek nezvládl a branku přestřelil. Ale ve 28. minutě si to vynahradil a po rohovém kopu hlavou zvýšil na 4:0. Ve druhém poločase Jiskra neustále tlačila, ale již se jí tak v koncovce nedařilo a tak se skóre měnilo až ve 49. minutě, když se podruhé prosadil Ivan Major a uzavřel celkové skóre na 5:0 pro Jiskru.
Sestava: Čížek - Braun (30´Veber), Kalný, Buršík, Janoušek - Svoboda, Dufek, Šrámek, Šinál (31´Mleziva) - Major, Žák(31´Čadek).
Trenéři: L.Bočan, F.Copák.
Vedoucí: Pepa Dufek z Milavčí.