17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Starší žáci: J. Domažlice - B. Stříbro 9:0 (2:0)

Ve čtvrtém kole přivítali st. žáci "A" Jiskry Domažlice na domácím hřišti mužstvo Baníku Stříbro. Soupeř v předchozích kolech ještě neprohrál a obdržel pouze 2 branky a v tabulce figuroval na 3. místě. Vzhledem k tomu, že zápas se odehrával na hřišti s umělým povrchem, které má menší rozměry, jsme věděli, že nás nečeká lehký zápas. Hráči byli nabádáni k velké aktivitě již od soupeřových obránců a ke hře po stranách hřiště. Hráči dané úkoly splnili beze zbytku a výsledkem bylo až nečekaně vysoké skóre. Důležitými okamžiky 1. poločasu byly dvě rychlé branky a to ve 3. min. po vysunutí D. Stróže Z. Štěpánem prvně jmenovaný otevřel skóre zápasu 1:0 a v 5 min. T. Linkeš našel přesnou přihrávkou D. Konrádyho a ten zvýšil na 2 : 0. Tímto výsledkem skončil 1. poločas i přes několik našich golových šancí, které hráči nedokázali proměnit. Ve 2. poločase ve 38. min. K. Hamor vystihl rozehrávku soupeře a po samostatné akci zvýšil na 3:0. V 51. min. O. Černý přesně našel nabíhajících T. Linkeše a ten zvýšil na 4:0. O čtyři minuty později vysunul O. Černý Z. Štěpána, který upravil na 5:0. V 59. min po faulu na D. Stróže zvýšil z PK na 6:0 kapitán mužstva D. Lešek. V 66. min. po kombinaci Hamor-Linkeš-Štěpán posledně jmenoavný upravil na 7:0. V posledních dvou minutách zápasu po kombinaci útočníků Z. Štěpána a T. Linkeše posledně jmenovaný upravil dvěma brankami na konečných 9:0. Hráče je třeba pochválit za aktivní přístup po celý průběh zápasu a za plnění taktických pokynů.
Ještě před začátkem útkání předaly fanynky st. žáků kapitánovi a celému mužstvu maskota týmu, kterým se stala medvědice "MONIKA", a která bude hráče doprovázet na každém jejich utkání.

Sestava : Krutina - Šimůnek Dvořák,Lešek,Kohout - Konrády(Maštalíř), Hamor, Černý, Linkeš - Štěpán, Stróž
Branky : Linkeš 3, Štěpán 2, Stróž, Konrády, Hamor, Lešek
Trenéři : V. Sladký, R. Neumann Vedoucí mužstva : J. Dufek