10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Sokol Postřekov - Sp. Klenčí 1:0 (0:0)

Domácí byli v první půli aktivnější a častěji zaměstnávali defenzívu soupeře, ale skórovat se jim nepodařilo. Ve vyrovnané druhé polovině zápasu měla obě mužstva několik slibných příležitostí, ale rozhodla chyba Vejmelky a ztráta míče ve středu pole, kdy Buček po samostatné akci vstřelil jediný gól zápasu.
Už ve druhé minutě musel Vaňkův volej z šestnáctky vytlačit nad branku hostující gólman Sokol. Poté se netrefili Polák a Kruml na straně domácích, ani Čech či Tomáš Hromník na straně hostů. V 11. minutě se uvolnil domácí Polák, ale jeho střelu z 18 metrů vytlačil Sokol na roh, po jehož rozehrání hlavičkoval u vzdálenější tyče z malého vápna Vaněk těsně vedle pravé šibenice klenečské branky. Když pak střelu domácího Vavříka Sokol vyrazil zahrozili hosté, ale Macht mířil ze střední vzdálenosti vedle pravé Kohelovy tyče. V 18. minutě musel domácí gólman vytlačit na roh střelu Tomáše Hromníka z 18 metrů a po chvíli si poradil i s pokusem Franka. Ve 25. minutě hořelo před hostující brankou, ale Krumlovu bombu z 25 metrů srazili obránci soupeře a těsně před nabíhajícím Jasanem stačil Sokol míč odkopnout. Ve 36. minutě Kohel domácí tým podržel, když po střele Čecha ze 14 metrů stačil nohou reflexivně míč směřující za jeho záda vykopnout. Dvě minuty před obrátkou byl v pokutovém území hostů nešetrně bráněn Buček, ale rozhodčí Jambura faul neodpískal.
Ve druhém poločase již aktivita domácích polevila, hosté hráli vyrovnanou partii a mohli jít do vedení, když v 53. minutě dopravil míč za Kohelova záda Tomáš Hromník, ale předchozí odpískaný ofsajd radost hostů zmařil. Po hodině hry se na druhé straně uvolnil Vaněk, ale jeho pokus z 18 metrů Sokol vyrazil a o chvíli později střílel tentýž domácí hráč z úhlu zleva nad klenečskou branku. Rozhodující moment zápasu přišel v 61. minutě, kdy hostující Vejmelka nepřesnou krátkou přihrávkou nejprve na půlce hřiště namazal Bučkovi a následným nedůsledným bráněním mu nechal příliš prostoru, kterého tento zkušený matador s přehledem využil, počkal si až se Sokol v brance hostů položí a poté jej z 10 metrů přehodil – 1:0. Domácí se po vstřelené brance postupně začali soustřeďovat na bránění výsledku a hosté pozvolna převzali iniciativu. Přesto měli domácí šanci zvýšit náskok, když Beroušek vysunul Královce, ale Sokol včasným vyběhnutím a pádem pod nohy míč domácímu borci sebral. Pět minut před koncem zamířil hostující Franek ze 23 metrů jen těsně vedle levé Kohelovy tyče a v 98. minutě po Čechově rohovém kopu pálil volejem Vejmelka ze 20 metrů těsně vedle pravé tyče domácí branky. Těsně před koncem vznikl před domácí brankou závar, ale Vejmelka jej ukončil střelou z 19 metrů nad postřekovskou branku.