17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Krajský přebor souhrnně.

Po víkendovém kole se nezměnilo pořadí na čele ta­bulky, neboť Domažlice i Touškov doma těsně zvítězily.

M. Touškov- Chanovice 1:0

Partie druhého týmu tabul­ky s třetím byla v první půli vyrovnaná. Po přestávce byli lepší domácí, o jejichž výhře rozhodl přízemní střelou z ro­hu pokutového území Nosek.
Nejlepší hráči: Kluska - Daněk. Poločas: 0:0. Branka: 76. Nosek. Rozhodčí: Dusil. ŽK: 1:1. Diváků: 180.
M. Touškov: Nikrmajer - Bruha, Kolář, Kluska, Fürbacher, J. Sche­inherr, Lambor (90. Královec), No­sek, Karbusický (84. Vrba), Brand, M. Scheinherr. Trenér M. Mareš.
Chanovice: Daněk - Srb, Frýzek, Hnídek, Varga, Poláček, Šimsa (68. Votava), Tafat, Černohorský (64. Krch), Kočí, Kocour (86. Kučera). Trenér P. Běloušek.

Přeštice-Manětín 3:6

Přeštice před svými diváky opět neuspěly, i když dvakrát v utkání vedly. Ústřední posta­vou Manětína byl Bouška, kte­rý čtyřikrát během půl hodiny rozvlnil síf branky domácích.
Nejlepší hráči: nikdo - Bouška. Poločas: 2:5. Branky: 9. Šperl, 12. Kuneš, 90. Duchek - 10., 19.,28. a 38. Bouška, 37. a 79. Dlouhý. Rozhodčí: Kožár. ŽK: 2:1. Diváků: 100.
Přeštice: Havíř (34. Rajko) - Ost­rolucký, Kuneš (76. Švarc), Pro­cházka, Rajchart, Benedikt, Šinde­lář, Kaas, Bouc, Šperl (46. Šobr); Duchek. Trenér J. Roud.
Manětín: Pochobradský - Pleyer, Fuchsa, Spal, Dlouhý, Bouška, Hůlka (66. Bulín), Stejskal (69. Prais), Cibula, Mikulík, M. Pátek. Trenér J. Pátek.

Rokycany-Tachov 5:0

Zápas byl jednoznačnou zá­ležitostí Rokycan, které mohly yhrát i vyšším rozdílem. Hosté svým výkonem zklamali.
Nejlepší hráči: Tobrman - Čížek. Poločas: l:0. Branky: 38. Kohout, 52. Procházka, 55. a 74. Tobrman, 84. Kučera. Rozhodčí: Vondra. ŽK: 0:1. Diváků: 140.
Rokycany: Vild - Jícha, Rýdl (83. Křištan), Světlík, Mochňák (71. Abrt), Tobrman, Mraček, Papáček, Kohout (87. Jedlička), Procházka, Kučera. Trenér P. Aubrecht.
Tachov: Šebek - L. Viterna, Opa­va, Kaše, Šácha (61. Valenta), Gab­čo, Čížek, J. Viterna, Augustin (46. Pikl), Habart, Hobza. Trenér P. Hu­dec.

H. Bříza-SK ZČE Plzeň 4:0

Vývoj střetnutí ovlivnila rychlá branka domácích. Když pak Filip Rozmara během pěti minut přidal další dva góly, bylo rozhodnuto.
Nejlepší hráči: F. Rozmara - Ka­radžov. Poločas: 3:0. Branky: 5. a 61. Kohout, 28. a 33. F. Rozmara. Roz­hodčí: Červený. ŽK: 1:2. Diváků: 290.
H. Bříza: Mizera - Prusík, Gadač, Krůs (63. Šimice), Janka, Paukner, Fráz (70. J. Rozmara), F. Rozmara, Jagerčík, Kohout, P. Chocholatý (65. M. Chocholatý). Trenér F. Su­dík.
SK ZČE: Korejčík - Levý, Stanek, Vacek, Šmíd, Šneberk, Ulč, Bač­kovský, Mičan (38. Jelen), Krystl (88. Sptirl), Šiml (46. Karadžov). Trenér J. Urbánek.

Domažlice-Staňkov 2:1

Lídr se v derby trápil, nako­nec mu však střelec Mach dvěma góly zajistil výhru a se­trvání v čele tabulky.
Nejlepší hráči: Mach - Jánský. Branky: 22. a 88. Mach - 58. Trhlík. Rozhodčí: Kořínek. ŽK: 3:3. Diváků: 650.
Domažlice: Pejsar - Strejc, Tesat, Rejthar, Černý (89. Janeček), Šá mal, M. Šot, Váchal, Mifek (76. Kohout), Schötterl (56. Kotlan), Mach. Trenér M. Moravec.
Staňkov: Jánský - Doležal, Štverka, Gust, Hönig, Janka, Trhlík, Řeháček (52. Russ), Dolejš (89. Hadra va), Regál, Hrach. Trenér: Šindler.

Holýšov-Rapid Plzeň 0:0

Vyrovnaný zápas se šancem na obou stranách skončil vinou nepřesné mušky střelci bezbrankovou remízou.
Nejlepší hráči: Janča - Brabec Rozhodčí: Křen. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (T Hamerník). Diváků: 200.
Holýšov: Janča - Nový, Hamerník, Stanislav, Dostálík (86. Šimka), Bečvář (82. Juráš), Chalupa, Jeniš, Tlustý, Procházka, Lukáš. Trenér Z. Daněk.
Rapid: Matějka - Peroutka, Met­lický, Lavička, Pata, Hucl, Janout, Jílek, Liška, Brabec, Zaoral. Trenér M. Nádherný.

Sušice- Chrást 2:1

V úvodu neproměnil domácí Prchlík pokutový kop. Po pře­stávce se domácí ujali vedení, ale Mojžíš srovnal. Krátce nato rozhodl o výhře Sušice z penal­ty Hubáček.
Nejlepší hráči: Hubáček - Die­pold. Poločas: 0:0. Branky: 54. Cihlář, 75. (PK) Hubáček - 73. Moj­žíš. Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (78. Kodýdek). Diváků: 130.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Hoda, Klíma, T. Marek, Hupka (46. Kočí), Hrach, Prchlík, Cihlář (90. Junek), Hubáček (85. HIaváč), Slá­dek. Trenér L. Vašica.
Chrást: Bláha- Šmíd, Diviš, Král, Brýla, Mojžíš, Ranc (62. V.. Tyr), Diepold, Haidelmayer, Křen, M. Tyr. Trenér J. Aubrecht.

Chodov-Klatovy B 0:1

Nejtěsnější vyhru ve vyrov­naném zápase zajistil hostům v závěru utkání Cihlář.
Nejlepší hráči: Staviarsky - Mu­žík. Polčas: 0:0. Branka: 80. Cihlář. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 3:0. Diváků: 150.
Chodov: Staviarsky - Kapic, J. Šot, M. Holar, J. Chmelík, M. Chme­lík, Kuboušek (65. Hála), P. Holar, Smazal, Krakeš, Kobes. Trenér M. Chmelík.
Klatovy B: Herman - Vacovský (30. Mužík), Hromada, Rendl, Ja­kubec, Šlechta, Beneš (60. Presl), Cihlář, Brejcha, Z. Toman, J. Ko­táb. Trenér J. Palivec.