17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Sj. Stod - J. Domažlice B 1:1 (1:0)

Rezerva Jiskry Domažlice rozhodně nejela na půdu vedoucího Slavoje Stod v roli favorita a když v jejím kádru nastoupili pouze dva hráči z širšího kádru A mužstva (Herák a Mašek), nebylo mnoho příznivců, kteří by věřili v zisk bodů.
To potvrdil i celý první poločas, kdy byli domácí aktivnější a zaslouženě se ujali po půlhodině hry vedení. Když se jim pak svůj náskok nepodařilo zvýšit, přišla vyrovnaná druhá půle a v ní nakonec deset minut před koncem o vedení přišli díky trefě Janečka. V závěru se pak obě strany snažily strhnout vítězství na svou stranu, ale gól již nepadl.
Po úvodním oťukávání zahrozili domácí poprvé v 7. Minutě, kdy po Hermanově centru střílel volejem zleva Košťál, ale Frei byl na místě. O dvě minuty později si hosté poradili s centrem Dlouhého a na druhé straně po tr. kopu Ferry se ke střele volejem dostal Herák, ale zleva z šestnáctky Čermákovu branku přestřelil. V 17. minutě se ke střele dostal domažlický Krakeš, ale jeho slabý pokus z 18 metrů Čermáka ohrozit nemohl. Ve 20. minutě se po přehození domažlické obrany dostal do šance domácí Bachroň, ale jeho branka nebyla pro ofsajd uznána. O dvě minuty později musel Frei vyběhnout, aby odkopem uklidil míč před nabíhajícím domácím Hruškou a ve 26. minutě se do dobré šance dostal domácí Hruška, který šel sám proti Freiovi, místo zakončení však zvolil přihrávku a hosté míč tečovali a ten skončil ve Freiových rukavicích. Ve 28. minutě odvrátili domácí Bočanův centr na roh, ale o dvě minuty později se již sadští mohli radovat. Trestný kop rozehrál z 25 metrů Košťál, míč vyrazil brankář Frei k Bachroňovi, který se uvolnil a střelou ze 14 metrů k pravé Freiově tyči poslal domácí do vedení – 1:0. O čtyři minuty později měli domácí další dobrou příležitost ke skórování, ale Bachroňovu střelu z úhlu ze 12 metrů, po samostatném průniku po levé straně Frei výborně vyrazil na roh. Hostující gólman prokázal své kvality i ve 36. minutě, kdy se před šestnáctkou pěkně uvolnil stodský Dlouhý a jeho střelu vytlačil na další roh. Když pak pět minut před obrátkou zamířil domácí Bachroň z šestnáctky vedle pravé domažlické tyče, vybojoval ve středu hřiště míč hostující Mašek, prošel po pravé straně kolem dvou soupeřů až do vyložené šance, kterou však zakončil střelou z 15 metrů nad Čermákovu branku. Minutu před přestávkou si tentýž domažlický hráč svoji akci zopakoval, ale jeho střelu z úhlu z 18 metrů tentokrát brankář Čermák vyrazil. Hned vzápětí se však Maškovi podařil třetí podobný průnik po pravé straně, ale jeho sólo zakončené nedůraznou střelou se snažil usměrnit Krakeš, stojící v ofsajdu.
V úvodu druhého poločasu byl po průniku do šestnáctky tvrdě atakován domažlický Kubica, ale Snášelův zákrok rozhodčího Kostelníka nechal klidným. O chvilku později zatáhl Kubica míč po levé straně, ale je centr domácí odklidili na roh. Ten rozehrál zleva Paluch, ale Maškova hlavička u bližší tyče minula Čermákovu branku. V 52. minutě tečoval další Paluchův centr Herák a míč sebral domácí gólman Čermák. Hosté se dočkali branky v 53. minutě, když po Bočanově vysunutí dopravil míč do sítě Kubica, ale pro avizovaný ofsajd se skóre neměnilo. Hosté byli v této fázi hry aktivnější a v 62. minutě provedl domažlický Mašek jeden ze svých průniků tentokrát po pravé straně, našel nabíhajícího Heráka, ale míč mu nedal ideálně a tak jeho pohotovou střelu z 8 metrů vyrazil vybíhající Čermák. Poté si s tr. kopem Janečka poradil domácí gólman a na druhé straně musel v 70. minutě ven z branky Frei, aby odvrátil míč před nabíhajícím Hruškou. Vzápětí se ke střele zprava ze 22 metrů dostal stodský Dlouhý, ale minul vzdálenější domažlickou tyč. Hosté však šli dál za vyrovnáním a v 73. minutě k němu byli blízko, když po Paluchově rohovém kopu poslal míč hlavou Mašek kousek vedle levé Čermákovy tyče. O chvilku později vznikl před domažlickou brankou závar, míč se dostal ke Košťálovi, ale jeho střelu ze 22 metrů Frei vytlačil na roh. Deset minut před koncem se hostům aktivita konečně vyplatila, když v rychlém protiútoku poslal Bočan dopředu nabíhajícího Janečka, ten se po levé straně dostal do šestnáctky a z 15 metrů prostřelil vybíhajícího Čermáka – 1:1. Když pak domažlický Herák volejem přestřelil domácí branku, tentýž hráč ve výborné pozici nezpracoval Janečkovu přihrávku zleva, jen deset metrů před Čermákem a na druhé straně Bouřovu střelu z úhlu zprava vyrazil Frei zpět k Bouřovi a následný pokus hosté zblokovali, bylo to v zápase dobré úrovně vše a body se trochu překvapivě dělily.

Sestava Jiskry B: Frei – Dufek, Neumann, Ferra, Rojt – Mašek (83. Kotlan), Vísner, Bočan, Kubica (64. Janeček) – Herák, Krakeš (46. Paluch). Trenér: Pavel Červený.