11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

St. žáci - 2. kolo poháru PKFS: TJ Klatovy - J. Domažlice 0:1 (0:0)

Ve středu odehráli st. žáci Jiskry Domažlice pohárový zápas 2. kola PKFS žákovského poháru na hřišti TJ Klatovy. V Klatovech nás očekával velmi kvalitní soupeř, který ještě v minulé sezoně hrál žákovskou divizi. Očekávání hráčů i trenérů Jiskry se naplnilo beze zbytku, neboť od úvodního hvizdu rozhodčího bylo utkání velmi vyrovnané. Hosté se snažili o kombinační hru, ale soupeř byl na hráče Jiskry velmi dobře připraven. V obraně si domácí nedělali žádné problémy a v případě nouze volili dlouhé odkopy. Rovněž tak byli připraveni na našeho nejlepšího útočníka Z. Štěpána, kterého zdvojovali a důrazně bránili. I přesto se Z. Štěpán dostal do největší šance 1. poločasu, kdy využil nedorozumění domácí obrany s brankářem, kterého obešel ovšem jeho nedůraznou střelu do prázdné branky stačil domácí obránce vykopnout. Ve 2. poločase se obraz hry nezměnil kdy obránci na obou stranách si důsledně plnili své úkoly a bylo jasné, že zápas rozhodne jedna vstřelená branka. V 57. min. M. Buršík využil přihrávku záložníků a jeho centr z pravé strany si domácí obránce ve snaze míč odkopnout před nabíhajícím Z. Štěpánem srazil do sítě a Jiskra se ujala vední v zápase 0:1. Poté po tr. kopu D. Leška míč skončil na levé tyči. Soupeř poté neproměnil golovou šanci po nedorozumění našich obránců, kdy střelu výborně vyrazil brankář Jiskry T. Krutina. Závěrečný tlak hosté již ustáli a zvítězili na hřišti TJ Klatovy 0:1 a postoupili do semifinále poháru.
Sestava: Krutina Šimůnek,Dvořák,Lešek,Kohout, Stróž,Hamor,Černý(Linkeš),Konrády, Štěpán,Kneblík(Buršík)
Branky: vlastní
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.
Vedoucí mužstva: J. Dufek.