15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Mladší žáci: Nýrsko - Jiskra Domažlice 1:3 (1:1)

I mladší žáci sehráli 3. kolo krajského přeboru na půdě rivala z Nýrska a vybojovala cenné vítězství 3:1 po poločase 1:1.
Po domácí remíze s Rokycany 1:1 si chtěli mladší žáci spravit chuť vítězstvím v Nýrsku, a to se jim i po rozpačitém začátku povedlo.

Na začátku 1. poločasu mělo více ze hry hráči Nýrska, kteří zle zatápěli obraně Jiskry a ve 3. minutě šli do vedení, když se po standartní situaci dostal k odraženému balonu domácí útočník a prostřelil Honzu Čížka v brance hostů - 1:0. Jiskra od této chvíle začala hrát aktivněji a do konce poločasu přišly dvě obrovské šance. Tu první v 16. minutě Ivan Major s přehledem proměnil, když zakončill samostatný nájezd na brankáře domácích, druhou šanci na změnu skóre měli krátce po sobě Jirka Šrámek a Libor Bočan, ale ani jeden z nich neprostřelil domácího gólmana. A tak se odcházelo za stavu 1:1 do kabin.
Na začátku druhé půle zatlačili domácí hosty opět před jejich branku, ale tentokrát tlak ve vstřelení gólu nezúročili. Naopak Jiskra po rychlých brejcích mohla strhnout vedení na svoji stranu, ale Ivan Major ani Lukáš Svoboda svá sóla neproměnili. Až v 55. minutě po úniku Lukáše Svobody na pravé straně a jeho centru do šestnáctky domácích se prosadil Patrik Dufek a Jiskra vedla 2:1. V 60. minutě poté prokličkoval do vápna domácích opět Patrik Dufek a po jeho odražené střele se prosadil podruhé v zápase Ivan Major 1:3. Hráči Jiskry tak vezou z Nýrska důležité vítězství 3:1.
Sestava: Čížek - Buršík, Kalný, Bočan, Janoušek (31´Braun) - Svoboda, Hojda, Dufek, Šrámek (45´Meziva) - Čadek (25´Šinál), Major.
Trenéři: L.Bočan, F.Copák.
Vedoucí týmu: Pepa Dufek z Milavčí.