16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Starší žáci: Nýrsko - Jiskra Domažlice 0:6 (0:1)

Ve třetím kole zavítali hráči Jiskry na hřiště Nýrska, které doposud rovněž neprohrálo stejně jako Jiskra. Tým Nýrska se od začátku zápasu prezentoval výborně organizovanou obranou se snahou o kombinační hru. I přesto si hostující Jiskra vytvořila stálý tlak a vytvářela si řadu příležitostí ke vstřelení branky. V 9. min. po úniku Z. Štěpána po levé straně jeho centr zakončil J. Kohout a Jiskra vedla 0:1. Tento výsledek vydržel až do konce poločasu i přes golové příležitosti D. Konrádyho a D. Stróže.
Nástup do druhého poločasu se hráčům Jiskry vydařil když ve 46. min vybojoval O. Černý vestředu hřiště míč a vysunul Z. Štěpána - 0:2. O deset minut později po rohovém kopu D. Leška vstřelil gol Jiskry opět Z. Štěpán 0:3. V 62. min po příhrávce M. Buršíka vstřelil svůj třetí gol opět Z. Štěpán - 0:4. O čtyři minuty později po krásném uvolnění T. Linkeše Černým prvně jmenovaný přeloboval brankáře a stav se zvýšil na 0:5 pro Jiskru. V 68 min po akci Z. Štěpána tento předložil míč M. Buršíkovi a ten pohodlně zakončil do prázdné branky a uzavřel skore zápasu na konečných 0:6 pro Jiskru Domažlice.
Sestava: Krutina, Šimůnek, Dvořák, Lešek, Vlček (Maštalíř), Kohout (Linkeš), Hamor, Černý, Konrády, Štěpán, Stróž (Buršík).
Branky: Štěpán 3, Kohout, Linkeš, Buršík.
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.
Vedoucí mužstva: J. Dufek.