17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Klatovští fotbalisté v derby zklamali

Klatovy /AKTUALIZOVÁNO/ - Fotbalisté TJ Klatovy nedokázali navázat na poslední domácí výhru a doma podlehli Přešticím 0:2.

TJ Klatovy - TJ Přeštice 0:2 (0:1)

Očekávané derby začali domácí špatně a hned ve 3. minutě inkasovali, když po rychlém brejku nedal zblízka Hermanovi šanci Smazal. Hosté byli i poté fotbalovější a vyráželi do častých a nebezpečných protiútoků, když využívali špatné kombinace domácích. Gól už ale do poločasu nepadl.

Po změně stran sice Klatovy několikrát zahrozily, ale neměly žádnou tutovku. Naopak hosty sice dvakrát vychytal Herman, ale pak mu nedal šanci opět Smazal.

Zmar domácích dokonalo vyloučení Žáka, který nezkrotil emoce, a zranění Veselky, jehož musela do nemocnice odvézt záchranná služba. Má zraněný nos a lícní kost. Fotbalisté TJ Klatovy nedokázali navázat na poslední domácí výhru a doma podlehli Přešticím 0:2.