12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

J. Domažlice B - Čechie Příkosice 4:3 (0:0)

Rezerva Jiskry hostila v 7. kole na svém hřišti celek Čechie Příkosice, který nadělil v minulém kole Staňkovu „desítku“ a přestože byla většinu zápasu aktivnější, její vítězství se rodilo velmi těžko a skóre bylo jako na houpačce.
Ve vyrovnané první čtvrthodince měli první šance hosté, když nejprve v 5. minutě, po akci Šticha musel na zem Frei, aby míč vyrazil, ten se dostal k Novákovi, ale jeho střela zleva z 10 metrů o kousek minula domažlickou branku. O čtyři minuty později se do vyložené šance dostal příkosický Komanec, ale sám proti Freiovi ze 12 metrů zleva trefil jen tělo dobře vyběhnuvšího gólmana, který poté odražený míč zachytil. Když v 10. minutě na Vlčkův tr. kop těsně nedoskočil hostující Komanec, napřáhl z otočky na druhé straně Hartl, ale volejem z 8 metrů minul levou Vaníkovu tyč. Po čtvrthodině hry sebral pádem pod nohy nabíhajícího příkosického Komance v poslední chvíli míč brankář Frei, který měl v 17. minutě štěstí při střele Hrubého ze 25 metrů, která orazítkovala břevno jeho branky. Domácí sice opticky hráli vyrovnanou hru, ale jejich ofenzíva nebyla tak nebezpečná. V 18. minutě se ke střele z otočky dostal domácí Mifek, ale zleva ze 14 metrů minul bližší tyč soupeřovy branky. Domácí postupně začínali mít více ze hry a hned v následující minutě po Herákově centru zprava sebral jen těsně před nabíhajícím Kubicou míč brankář Vaník. Ve 21. minutě se centr domácího Heráka odrazil ke Kubicovi, který volejem ze 23 metrů zamířil vysoko. O dvě minuty později vybojoval míč Hartl, našel Bočana, ale jeho slabá střela z 9 metrů Vaníka nepřekvapila. Ve 25. minutě rozehrál tr. kop ze 23 metrů domažlický Kubica, ale Vaník stačil míč přizvednout na břevno své branky, ten se odrazil k Bočanovi, jehož volej ze 13 metrů zleva Vaník reflexivně vyrazil. Hostující gólman si poté poradil i se střelou Kubici z úhlu zleva a následný pokus Dufka skončil vysoko.Když ve 37. minutě stačil Vaník vyboxovat míč před Kubicou, bylo to v první půli vše.
Úvod druhého poločasu znamenal změnu skóre, když ve 46. minutě našel Mifek centrem Heráka, jehož vydařený volej z 15 metrů skončil v síti – 1:0. Domácí se však dlouho z vedení neradovali, protože už v 51. minutě se dostal po dlouhém centru k hlavičce hostující Štich a z 5 metrů srovnal na 1:1. Než se stačili domácí otřepat, inkasovali v 56. minutě podruhé, když se po Lisého centru prosadil hlavou zblízka u vzdálenější tyče Nový – 1:2. Domažličtí se však nevzdali a dál se hnali do ofenzívy. Z trestných kopů se neprosadili Kubica, poté ani Mašek a Janečkova střela ze 20 metrů směřovala přímo do Vaníkovy náruče. Agilní Janeček se dočkal v 64. minutě, když přímo z rohového kopu zatočil míč do příkosické sítě – 2:2. Poté hosté na chvilku ovládli hru, ale víc než dva rohové kopy a následnou hlavičku Nového nad branku z toho nevytěžili. V 76. minutě zamířil volejem z šestnáctky nad příkosickou svatyni domácí Bočan a stejně se vedlo o chvilku později z tr. kopu Herákovi. V 80. minutě na Janečkův tr. kop těsně nedosáhl nabíhající Bočan, ale domácí se branky dočkali vzápětí, když po Janečkově přetaženém rohovém kopu vrátil za vzdálenější tyčí míč hlavou před branku Neumann a Hartlův volej z 9 metrů znamenal vedení 3:2. To trvalo jen čtyři minuty, kdy hostující Novák rozehrál tr. kop zleva na zcela volného Votípku, který u vzdálenější tyče hlavou pohodlně srovnal na 3:3. Domácí však ani tentokrát nesložili zbraně a v 89. minutě zakončil průnik po pravé straně Kotlan přesným centrem na nabíhajícího Janečka, který volejem ze 7 metrů uzavřel skóre na 4:3.
Sestava Jiskry B: Frei – Dufek (41. Janeček), Ferra, Neumann, Mifek – Mašek, Vizner, Bočan (86. Kotlan), Kubica (61. Rojt) – Herák (90. Krakeš), Hartl. Trenér: Ivan Rybár.