13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Starší žáci: J. Domažlice - FC Rokycany 3:0 (0:0)

V neděli 12.9. sehráli st. žáci "A" Jiskry svůj první domácí mistrovský zápas. Na domácím hřišti přivítali jedno z nejsilnějších družstev nastávající sezony a to celek FK Rokycany. Síla soupeře se projevila hned od úvodních minut, kdy hostující mužstvo nepustilo domácí do žádného úvodního tlaku. Obě mužstva hrála od začátku vyrovnaný zápas a vytvářela si i brankové příležitosti. Nutno přiznat, že hosté byli v prvním poločase o něco aktivnější. Do druhého poločasu nastoupili domácí s vědomím, že musí odevzdat na hřišti všechny síly. Jiskra začal být důraznější v osobních soubojích, čímž začala získávat střed hřiště. Ve 39. min. po výkopu brankáře Z. Krásnického, prodloužil ve středu hřiště M. Buršík na Z. Štěpána, který se v souboji jeden na jednoho prosadil a upravil skore na počátečních 1:0 pro Jiskru. Ve 44. min. po pěkné kombinaci Z. Štěpána s D. Konrádym druhý jmenovaný vystřelil na vzdálenější tyč a míč vyražený hostujícím brankářem pohodlně uklidil do sítě M. Buršík. V 59. min. po přímém volném kopu upravil na konečných 3:0 hlavičkou Z. Štěpán.

Sestava Jiskry: Krásnický - Šimůnek, Dvořák, Lešek, Vlček, - Kohout Stróž(Hamor), Černý, Konrády(Maštalíř) - Štěpán, Linkeš(Buršík).
Branky: Štěpán 2, Buršík.
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.
Vedoucí mužstva: J. Dufek