11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Luby dostaly sedm branek

Klatovsko - Ve víkendovém 6. kole fotbalové 1. A třídy Luby prohrávaly na hřišti nováčka ve Stodu v poločase 0:3 a konečný výsledek 0:7 znamená, že v tomto zápase dostaly ještě o dva góly více než v předcházejících pěti dohromady.

Ještě hůře dopadl Staňkov, který si po prohrané první půli 0:4 odváží z Příkosic dvouciferný nářez. Bez branek skončila první část zápasu v Nýrsku. Po dvou velice smolně prohraných zápasech venku se na domácí přece jen usmálo štěstí a důležité tři body se soupeřem, se kterým jim nikdy příliš pšenka nekvetla, vybojovali.

Stod – VD Luby 7:0 (3:0). Branky: Košťál 3, Benrklau, Dolejš, Lukášek, Snášel; ŽK: 1:3. Diváků: 170. „Zaspali jsme začátek zápasu a již po třiadvaceti minutách jsme prohrávali 0:3. Všechny tři branky padly po hrubých chybách v obranné činnosti. Soupeř hrál rychlý kombinační fotbal a předčil nás po všech stránkách. Dalo by se říci, že po třiceti minutách byl zápas rozhodnut, a to poznamenalo jeho průběh,“ řekl jeden z dvojice trenérů Startu Luby Karel Šůs. „Příčiny debaklu bude třeba podrobněji rozebrat a vyvodit patřičné důsledky,“ dodal.

Strážov – Sušice 0:0. Rozhodčí: Pajma. ŽK: 2:4. ČK: 1:1 (Čížek – Brož). Diváků: 300. Derby mezi soupeři z Pošumaví zůstalo za očekáváním. Byl to zápas, který nabídl velice málo z toho, co mohly oba týmy ve svých nesporných fotbalových kvalitách divákům poskytnout.

Nýrsko – Křimice 2:0 (0:0). Branky: Kadlec, Loos; ŽK: 3:3. Diváků: 100.