21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Starší dorost: Jiskra Domažlice-SKP České Budějovice 0:2 (0:1)

Jiskra: Jarina (75'Čapský) - Pačesný, Waldmann, Brychcín,J urko - Škrabal, Hošek, Minařík, Havlíček - Braun(46'Kubina), Levý

Ani ve čtvtém zápase Jiskra na potřebné body nedosáhla. První poločas byl v jasné režii hostujícího týmu. Ve druhém poločase Jiskra hru vyrovnala, ale gol nevstřelila.
Hned ve 2' Minařík výborně odcentroval a Škrabal hlavou ohrozil brankáře hostů. Z protiútoku hosté stříleli vedle. V 8' se dostal ke střele Havlíček, ale branku netrefil. Po zaváhání brankáře Jariny se hosté dostali do vedení 0:1 v 18'. Další pokus hostů musel Jarina likvidovat ve 22'. Minutu poté hlavičkoval Braun vedle. V 30' měl velkou šanci Minařík, ale z malého vápna střílel vedle. Dobrým zákrokem podržel Jiskru ve 43' Jarina, když včasným vyběhnutím srazil střelu hostů.
Vstup do druhého poločasu se Jiskře nevydařil, když Waldmann nabídl hostům šanci, kterou využili ke vstřelení druhé branky - 0:2. V 60' stříleli hosté vedle. Krásnou dalekonosnou střelu vyslal na branku soupeře v 80' Waldmann, ale brankář ji se štěstím vyrazil na roh. I když hosté působili fotbalověji Jiskra přišla o body především po svých individuálních chybách.

Trenéři: Brichcín, Pavlíček