13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

FK Zruč - J. Domažlice B 2:0 (0:0)

Po jasné výhře ve Staňkově zajížděla domažlická rezerva na půdu ambiciózního FK Zruč tentokrát bez hráčů z kádru A mužstva a přestože byla po většinu zápasu aktivnější, projevila se stará bolest – neproměňování šancí. Domácím se mimořádně vydařila úvodní desetiminutovka druhé půle, kdy vstřelili dva góly a pak už se zbytek zápasu jen bránili, ale Jiskra svůj tlak nedokázala brankově vyjádřit.
Úvod zápasu patřil střele ze střední vzdálenosti, kterou vyslal domácí Lauko nad domažlickou branku. Poté na druhé straně Kotlanův pokus ze 14 metrů odvrátili domácí zadáci a první tutovku měl na po Kubicově průniku a centru zleva na noze Krakeš, ale na malém vápně netrefil volejem míč. Zručští zahrozili hned vzápětí, ale na ostrý Karpíškův centr nikdo z dobíhajících spoluhráčů nedosáhl. Ve 13. minutě našel domažlický Kotlan nabíhajícího Kubicu, ale jeho pokus ze 23 metrů skončil nad Hodanovou brankou. V 17. minutě museli hosté odvracet Koukolíkův průnik po levé straně za cenu rohového kopu a vzápětí musel Frei na zem, aby sebral míč před nabíhajícím Karpíškem. Ve 21. minutě poslal hostující Kotlan míč do uličky nabíhajícímu Janečkovi, ten se řítil sám do pokutového území, ale Polákovo stažení za dres zezadu, jej před šestnáctkou zastavilo a bylo to pouze za žlutou kartu. Z následného tr. kopu mířil nad domácí branku Krakeš. Aktivita hostů po vyrovnaném úvodu pomalu narůstala, ale Kotlanův centr domácí odvrátili, Rejthar mířil z tr. kopu ze 23 metrů do zdi a následný volej Janečka domácí zblokovali. Na druhé straně se dostal k zakončení agilní Karpíšek, ale z 18 metrů minul pravou Freiovu tyč. Ve 26. minutě pak zamířil zručský Polák z tr. kopu ze 30 metrů vedle levé domažlické tyče. O čtyři minuty později se dostal ke střele domácí Karpíšek, ale jeho pokus z 20 metrů Frei kryl. Ve 32. minutě zakončil samostatnou akci domažlický Kubica střelou z 22 metrů kousek nad Hodanovu branku. O chvíli později rozehrál tr. kop domažlický Rejthar, míč hlavou posunul Kotlan ke Krakešovi, ale jeho hlavičku z 8 metrů zneškodnil Hodan. Pět minut před obrátkou se další Rejtharův tr. kop odrazil od zdi domácích hráčů a vzápětí po Kotlanově centru zprava vystřelil volejem Kubica, ale domácí zadáci míč tečovali na roh. Poté se ke střele z 22 metrů dostal hostující Krakeš, ale trefil jen soupeře a následnou střelu Kubici zblokoval jeden z domácích zadáků a Hodan míč zachytil. Těsně před poločasem se před šestnáctkou pěkně uvolnil domažlický Bočan, jeho tečovanou střelu z 18 metrů však stačil Hodan vyrazit a na druhé straně srazili hosté Bohušův centr na roh.
Nástup do druhé půle vyšel lépe domácím, kteří se chopili aktivity a už ve 47. minutě mohli skórovat, když se po vysunutí Bohušem dostal ke střele ze 14 metrů Karpíšek, ale Frei ji výborně zneškodnil. V 59. minutě si na míč za domažlickou obranu naběhl zručský Karpíšek a lobem přes vybíhajícího Freie otevřel z 15 metrů skóre – 1:0. Poté se hosté ubránili při závaru před svojí brankou odkopem a na druhé straně si po Kotlanově zpětné přihrávce poradil s Víznerovým volejem brankář Hodan. V 56. minutě vypadala pravá strana domažlické obrany jako namalovaná, když skrz ní několika kličkami prošel domácí Karpíšek a střelou z 15 metrů ke vzdálenější tyči zvýšil na 2:0. Teprve po této brance se domažličtí probudili, rychle převzali iniciativu a jejich herní převaha narůstala. V 63. minutě prošel po levé straně Janeček, ale jeho střelu z úhlu srazil domácí zadák a Hodan míč zachytil. O pět minut později se uvolnil Kubica, ale z 18 metrů z úhlu zprava minul vzdálenější tyč. V 72. minutě mířil nad domácí branku z 20 metrů Krakeš, který měl o chvilku později největší šanci hostů, když se po Janečkově střele zleva z úhlu míč odrazil na malé vápno, ale domažlický útočník z této pozice vysoko přestřelil odkrytou domácí branku. Domažličtí zvyšovali tlak a v 74. minutě po Rejtharově tr. kopu naskočil na hlavičku Rojt, ale domácí gólman jeho pokus z 8 metrů výtečně vytlačil na roh. Hostující snaha o zvrat utkání otevřela domácím prostor pro brejky a po jednom z nich vznikla před Freiem nepřehledná situace, ke střele ze 22 metrů se dostal Bohuš a zleva trefil jen vzdálenější domažlickou tyč. Zručský gólman své mužstvo v závěru zápasu několikrát podržel jako v 80. minutě, kdy po Rejtharově centru hlavičkoval ze 7 metrů zleva Janeček, ale Hodan výtečně míč vytlačil na roh. Poté na druhé straně zamířil z 25 metrů domácí Řezáč vedle a s jeho centrem si o chvilku později poradil Frei. V závěru zápasu se po Janečkově centru zleva dostal ke střele z otočky Rojt, ale ze 12 metrů minul levou Hodanovu šibenici. Další výborný zákrok předvedl domácí brankář v 90. minutě, kdy na roh vytlačil Janečkovu střelu z 20 metrů, kterou před ním tečoval jeden z domácích zadáků. Po rozehraném rohu se domácí ubránili i velkému závaru před svojí brankou a v nastaveném čase už hostům nohy svazovala nervozita a k dalšímu vážnému ohrožení zručské branky se nedostali.
Sestava Jiskry B: Frei – Rejthar, Ferra, Neumann, Dufek – Janeček, Bočan, Vízner, Kubica – Krakeš, Kotlan (58. Rojt). Trenér: Ivan Rybár.