12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

FK Kunice - J. Domažlice 2:0

Tabulkoví sousedé FK Kunice a Jiskra Domažlice se utkali v rámci 6. kola divizní skupiny A. Hostující trenéři Žák s Wolfem postrádali k dlouhodobě zraněným Tesařovi, Paulovi a Šámalovi i Hartla, Černého a Heráka.
Domácí se v sestavě mohli opřít o exligové hráče jako například Koubka a Patáka. Utkání ovlivnila dvanáctá minuta, kdy se domácímu Koubkovi podařilo vsítit gól z jasné ofsajdové pozice, kterou pomezní rozhodčí Pilný nesignalizoval.
Kalich hořkosti si hosté do dna vypili v 24. minutě, kdy Patákův pokus z velké dálky překvapil Mlezivu a i přítomné diváky - 2:0.
Utkání se nevydařilo jak domažlickým střelcům, tak i trojici rozhodčích. Jiskra byla po celý zápas fotbalovějším mužstvem, po změně stran si vytvořila územní převahu, ale gólmana Chadimu se Domažlickým překonat nepodařilo, stejně jako předchozím soupeřům Kunic, které tak hrají stále bez inkasované branky.
„Jsem výkonem hráčů spokojený, sice druhý gól jde na vrub našeho brankáře, ale i to se může stát. První branka padla z jasného ofsajdu, to viděli všichni přítomní. Přesto si myslím, že jsme podali velmi kvalitní výkon, soupeře jsme přehrávali, byli jsme lepší hlavně ve druhé půli. Domácí hrozili z brejků, my jsme se snažili dát všechny síly do útoku, ale vyhrát se tady asi nedalo. Je velká škoda, že jsme nebodovali, potěšil mě alespoň výkon, chybělo nám využití brankových příležitostí, když jsme míč z brankové čáry nedokázali třikrát dostat do sítě. Ted' se musíme soustředit na domácí zápas s Bohemians 1905 B," uvedl krátce po utkání zklamaný trenér Libor Žák.
Branky: 10. Koubek, 23. Paták. Rozhodčí: Vídeňský. ŽK:1:3. Diváků: 200.
Sestava Jiskry Domažlice: Mleziva - Strejc, J. Šácha, Bublík, P. Cihlář - Leitl, Mužík, Manowetz (68. Hulina), Bárta - Mašek (55. Dochtor), Bahleda (85. Mifek). Trenér: Libor Žák.