Kalendář

<< duben 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Pozor, změny v delegaci rozhodčích v krajských soutěžích.

Konečné změny v delegacích na termín  19. – 20.5. 2007:
------------------------------------------------------------------------

 

KPM:
--------
M.Touškov                -           Chanovice      HR Dusil
                                                                       ruší se Kožár – SO 17.00
Přeštice                      -           Manětín         HR Kožár
                                                                       ruší se Dusil – SO 17.00
J.Domažlice               -           Staňkov          AR1 Křen AR2  Kubec
                                                                       ruší se  Ulrych a Bogdan – SO 17.00
H.Bříza                       -           SK ZČE          AR1 Bogdan
                                                                       ruší se Křen – SO 17.00
Holýšov                      -           Rapid              AR2 Duchek ruší se Duda – NE 17.00

 

 

I.A :
------
Zbůch                         -           Bolevec          HR Petrišče  AR1 Jurčík AR2 Sladký
                                                                       ruší se Ulrych – NE 17.00
 Žákava                      -           Blovice           DS Krejčí – NE 17.00
                                                                       

 

I.B „A“:
-----------
Koloveč                      -           K.Lázně          AR2 Jambura
                                                                       ruší se Rak – NE  16.00

Meclov                       -           Merklín          DS Svoboda – SO 17.00 hř.Třebnice

 

 

I.B „B“:
----------
Předenice                   -           Švihov            HR Švantner
                                                                       ruší se Beran – SO 17.00
Záhoří                         -          Dl.Ves                        AR1 Komanec AR2 Požárek J. ruší se Lukáš a

                                                                      Duchek- NE 14.00

 

I.B „C“:
-----------
Malesice                    -          Chotíkov         AR1 Šlauf AR2 Kohout
                                                                       ruší se Kafka a Klik – SO 15.00

 

Mladotice                  -           Kralovice       HR Klik ruší se Velíšek – SO 17.00

 

 

 

KPD:
-------
Holýšov                      -           Domažlice      HR Kafka
                                                                       ruší se Vocelka  -  SO 10.00+12.15
Košutka                     -           Tachov           HR Kulhánek
                                                                       ruší se Štokl – NE 10.00+12.15

 

 

KSD „A“:
------------
Svéradice                   -           H.Týn             HR  OFS KT  – SO 10.00!!!!

 

 

 

KSD“B“:
-----------
S.Doubravka             -           B.Stříbro        HR Čermák
                                                                       ruší se Kulhánek – NE 10.00

 

 

KSŽ „B“:
------------
Chanovice                  -           Sv.Hrádek      HR Lehečka
                                                                        ruší se Blaheta – SO 10.00

 

 

ČDD:
--------
Vejprnice                   -           D.Praha          AR2 Cink
                                                                       ruší se Čermák – SO 10.00 a 12.15

 

Klatovy                      -           Benešov         AR1 Homr AR2 Velíšek
                                                                       ruší se  Duda a Štökl – SO 10.00 a 12.15