12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

St. žáci: SK Smíchov - J. Domažlice 0:9 (0:3)

V sobotu 5.9.2009 sehráli své první mistrovské utkání v sezoně 2009-2010 st. žáci Jiskry "A". K tomuto utkání zajížděli na hřiště SK Smíchov. Od prvních minut měla Jiskra drtivý tlak, kdy soupeře nepouštěla na svoji polovinu. Skore zápasu se začalo měnit ve 22 min., kdy Z. Štěpán vystihl odkop domácího brankáře a vsítil první gol zápasu 0:1. Ve 30 min. po přihrávce O. Černého zvýšil na O:2 opět Z. Štěpán a ve 32 min. opět po přihrávce O. Černého upravil poločasové skore na 0:3 M. Buršík.
Nástup do druhého poločasu byl bleskový když ve 36 min. po přihrávce T. Linkeše zvýšil na 0:4 opět Z. Štěpán a ve 37 min. po přihrávce P. Maštalíře vstřelil branku T. Linkeš - 0:5. Tlak Jiskry pokračoval a ve 45 min vstřelil svůj čtvrtý gól Z. Štěpán po přihrávce D. Stróže 0:6. Ve 49 min z pokutového kopu O. Černý zvýšil na 0:7. V 59 min po přihrávce Z. Štěpána vstřelil branku D. Konrády 0:8, v 64 min opět po přihrávce Z. Štěpána zvýšil na 0:9 O. Černý a v 67 min upravil na konečných 0:10 po přihrávce O. Černého kapitán mužstva D. Lešek. Soupeř naše mužstvo moc neprověřil, přesto hráči hráli naplno celý zápas což se projevilo i na konečném výsledku.

Sestava : Krásnický - Kohout (Maštalíř), Dvořák, Lešek, Vlček - Šimůnek, Stróž, Černý, Konrády - Štěpán, Buršík(Linkeš).

Branky: Štěpán 4, Černý 2, Buršík, Linkeš, Konrády, Lešek.

Trenéři: V. Sladký, R. Neumann. Vedoucí mužstva: J. Dufek