11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

FK Staňkov - J. Domažlice B 1:4 (1:1)

Rezerva Jiskry Domažlice zajížděla k prvnímu ze dvou po sobě jdoucích utkání „venku“ na trávník okresního rivala – FK Staňkov v roli papírového favorita. Tuto roli beze zbytku splnila, nevýrazného soupeře v průběhu téměř celého zápasu přehrávala a přesto, že hráči neproměnili několik šancí nakonec si odvezli všechny body.
Hned v úvodu si domácí gólman Kaufner poradil s hlavičkou Maška a na druhé straně v dobré pozici zamířil vedle Freiovy branky staňkovský Z. Bočan. V 10. minutě se dostal po Janečkově přihrávce do dobré střelecké pozice hostující L. Bočan, ale ze 14 metrů minul levou Kaufnerovu tyč. Na druhé straně skončila stejně technická střela domácího Z. Bočana. První vyložená šance přišla ve 12. minutě, kdy domažlický L. Bočan našel nabíhajícího Maška, ten se ocitl sám proti Kaufnerovi, který však jeho střelu ze 14 metrů vyrazil na roh. Ten rozehrál zprava Janeček a Leitl u vzdálenější tyče mířil hlavou z malého vápna vedle pravé staňkovské tyče. Nedáš-dostaneš, viděli v praxi diváci, když ihned z protiútoku se dostal k míči staňkovský Z. Bočan a sám proti Freiovi střelou ze 15 metrů otevřel skóre – 1:0. Domažličtí se však nepoložili a dál si trpělivou hrou připravovali jednu příležitost za druhou. Ve 14. minutě spálil velkou šanci Krakeš, který po Maškově přiťuknutí pálil volejem ze 12 metrů nad staňkovskou branku. Po čtvrthodině hry se uvolnil domažlický Mašek, centrem zleva našel Krakeše, ale ten z 8 metrů opět domácí branku minul. Vzápětí rozehrál hostující Janeček tr. kop z 25 metrů a pouze rozezvučel břevno domácí branky. V 18. minutě na Leitlův centr zprava hlavou nedosáhl Krakeš a na druhé straně Z. Bočan poslal dopředu Dolejše, ale jeho pokus z šestnáctky skončil kousek vedle levé Freiovy tyče. Ve 25. minutě usměrnil Janečkův centr zleva hlavou domažlický Krakeš vedle vzdálenější tyče a následnou dorážku z těžkého úhlu směroval Dufek nad staňkovskou branku. Svůj tlak zužitkovali hosté ve 27. minutě, kdy Maškův centr zprava stačil ve skluzu usměrnit za Kaufnerova záda L. Bočan – 1:1. Hosté byli i nadále aktivnější, ale Janeček mířil vedle a Hulinův centr zneškodnil domácí gólman stejně, jako nedůraznou Krakešovu hlavičku po centru Dufka. Pět minut před obrátkou pronikl do šestnáctky domácích Krakeš, ale místo zakončení z 10 metrů volil nepřesnou přihrávku na Leitla. V závěru poločasu zahrozili domácí, ale Gabrielův pokus hosté zblokovali a šanci Janky po vysunutí Z. Bočana ukončil výborným vypíchnutím míče vracející se Janeček. Na druhé straně sebral míč před nabíhajícím Hulinou brankář Kaufner.
Druhý poločas začal velkou šancí domácího Morkese, který se po vysunutí Z. Bočanem dostal sám proti Freiovi, ale ten jeho střelu ze 12 metrů výtečně vyrazil na roh. Vzápětí mohl na druhé straně skórovat domažlický Krakeš, ale po centru Maška zamířil hlavou z 6 metrů nad staňkovskou branku. v 52. minutě zmařil včasným vyběhnutím domácí brankář velkou šanci Maška, který ze 14 metrů trefil jen jeho tělo a míč skončil vedle branky. Rohový kop zahrál zleva Hulina a nabíhající Ferra hlavou z 8 metrů minul vzdálenější tyč domácí branky. O dvě minuty později pronikl do šestnáctky domácích Janeček, byl však zezadu sražen, za což viděl druhou žlutou a tedy i červenou kartu a následoval pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Krakeš – 1:2. V 62. minutě zahodil další šanci po Janečkově centru domažlický Leitl, který volejem z 8 metrů, od vzdálenější tyče minul podélně domácí branku. O dvě minuty později se do pokutového území vřítil domažlický Mašek, byl však faulován Gabrielem a další pokutový kop proměnil opět Krakeš – 1:3. V 67. minutě rozehrál tr. kop zprava hostující Janeček, ale míč směřující do branky stačil Kaufner rukou z brankové čáry v poslední chvíli výborně vyrazit. Dvacet minut před koncem vysunul domažlický Leitl nabíhajícího Maška, ale jeho střelu z 10 metrů Kaufner výtečně vyrazil. Poté zamířil po rohovém kopu hlavou u vzdálenější tyče hostující Leitl nad staňkovskou branku a závar před svou brankou vyřešili domácí odkopem. Když pak v 79. minutě netrefil volejem míč domažlický Vísner, míč se odrazil k nabíhajícímu Kotlanovi a ten z 8 metrů zvýšil na 1:4. Domácí se dostali do vyložené šance v 81. minutě, kdy šel po Tolarově vysunutí sám proti Freiovi P. Janeček, ale domažlický brankář jeho střelu ze 14 metrů výtečně vyrazil na roh. Poté se do vyložené šance dostal na druhé straně v 87. minutě Ferra, ale ze 7 metrů volil technický oblouček, který však Kaufner vystihl a míč zachytil. Střelu domácího P. Janečka srazili hostující zadáci a tak se do poslední šance zápasu dostal domažlický M. Janeček v 89. minutě, ale po pěkné akci zamířil zleva za 12 metrů vedle vzdálenější tyče.

Rozhodčí : Hromka, Branky: 12. Z. Bočan - 27. L. Bočan, 54. Krakeš PK, 64. Krakeš PK, 79. Kotlan. ŽK: 4:2, ČK: 1:0 (54. M Kaufner). Diváků: 100.
Sestava Jikry B: Frei – Janeček, Neumann, Ferra, Dufek – Bočan, Hulina, Vísner, Leitl – Mašek (83. Červený), Krakeš (68. Kotlan). Trenér: Ivan Rybár.