12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

J. Domažlice B - VD Luby 0:1 (0:0)

Rezerva domažlické Jiskry hostila ve 4. kole soutěže celek VD Luby, který dosud získal pouze 3 body a tak byli domácí papíroví favorité. Svoji roli splnili jen co do herní aktivity a převahy, bohužel díky střelecké impotenci se jim dát branku za celý zápas nepodařilo a tak o jejich prohře rozhodla branka z trestného kopu lubského kapitána Pikharta z 51. minuty.
Domácí se chopili aktivity hned od začátku utkání, kdy zamířil z tr. kopu Neumann těsně vedle levé Kalašovy tyče. O chvíli později stačili hosté srazit na roh Mifkův centr zleva, ale do vedení mohli jít hosté, když v 6. minutě pronikl po levé straně Šůs, jehož střelu z 8 metrů výborně Frei vyrazil, ale jen k Šnourovi, který střelou z šestnáctky zatřásl břevnem domácí branky. Poté si s Maškovou střelou poradil lubský brankář a na druhé straně se po Pikhartově tr. kopu dostal k hlavičce v pádu Voráček, ale Freiovu branku z 10 metrů minul.Domácí kontrovali v 18. minutě, ale Janečkovu střelu stačili hosté zblokovat a Kalaš míč zachytil.Ve 27. minutě rozehrál domácí Janeček rohový kop, ale Ferra hlavou ze 3 metrů minul soupeřovu branku. Po půlhodině hry se dopředu pustil domácí Mifek, akci zakončil střelou z šestnáctky, kterou však Kalaš vyrazil na roh. Ten rozehrál zprava Janeček, ale naskakující Mifek u vzdálenější tyče mířil hlavou opět mimo lubskou branku. Ve 32. minutě našel Mašek nabíhajícího Janečka, ten se ocitl sám proti Kalašovi, ale míč si dal daleko od nohy a trefil pak z 8 metrů jen tělo padajícího brankáře. O pět minut později zastavil vyloženou šanci Leitla odpískaný ofsajd. Pět minut před obrátkou se dostal po tr. kopu Neumanna k hlavičce ze 14 metrů Janeček, ale Kalaše nepřekvapil. V závěru první půle po Janečkově rohovém kopu hlavičkoval z 8 metrů domácí Neumann, ale lubský brankář míč na čáře zachytil. Po dalším Janečkově rohovém kopu se k míči v nepřehledné situaci dostal Krakeš, ale ze 7 metrů zamířil vedle vzdálenější tyče Kalašovy branky.
I v úvodu druhého poločasu byli domácí aktivnější, ale po Janečkově centru zleva stačil Maškovu střelu z 15 metrů Kalaš výborně vyrazit. V 51. minutě si míč k tr. kopu postavil hostující Pikhart a přímou střelou z 25 metrů zaskočil Freie, který na míč směřující k bližší tyči nedosáhl – 0:1. Od této chvíle se hosté opevnili před svojí šestnáctkou a domácí se soustavně snažili o ztečení jejich branky. V 55. minutě se po Janečkově centru dostal ke střele Mifek, ale zprava z 15 metrů těsně minul lubskou branku. Z narůstajícího tlaku však domácí získali pouze čtyři rohové kopy, které nezužitkovali, poté Hartlovu střelu z šestnáctky zblokovali soupeřovi zadáci a velikou šanci měl po Leitlově pěkném uvolnění a přihrávce nehlídaný Krakeš, ale střelou ze 14 metrů Kalašovu branku přestřelil. Vzápětí se ke střele odhodlal Rojt, ale lubští zadáci míč zblokovali. V 73. minutě rozehrál rohový kop Krakeš, ale hlavička Neumanna u vzdálenější tyče ze 3 metrů mířila vedle bližší lubské tyče. O dvě minuty později zleva odcentroval Rojt, ale ani Leitl hlavou z malého vápna branku soupeře netrefil. O chvilku později se ke střele z 11 metrů dostal domácí Mašek, ale hostující obránci jeho pokus zblokovali. V 77. minutě našel Mašek centrem zleva Krakeše, ale ten míč nezpracoval a soupeř jej odkopl. Deset minut před koncem se na levé straně pěkně uvolnil domažlický Mašek, ale z 15 metrů zamířil těsně vedle bližší Kalašovy tyče. Závar před svojí brankou vyřešili o pět minut později hosté odkopem a vzápětí stačili srazit i Rojtovu střelu z 15 metrů na roh. V 88. minutě se po Krakešově centru dostal k hlavičce Mifek, ale z 8 metrů opět netrefil lubskou branku. Když pak v 90. minutě zahodil další šanci Krakeš, který po Janečkově centru zleva zamířil ze 14 metrů opět nad lubskou branku a Mifek zamířil ze 17 metrů vedle pravé Kalašovy tyče, bylo to v zápase vše a domácí, kteří byli téměř po celý zápas lepším mužstvem, odevzdali překvapivě body soupeři.
Sestava Jiskry B: Frei – Dufek (20. Hartl), Ferra, Neumann, Mifek – Rojt, Vízner, Houška (44. Krakeš), Leitl – Mašek, Janeček. Trenér: Ivan Rybár.