17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

J. Domažlice - SK Marila Votice 3:1 (3:1)

Ve 4. kole divizní skupiny A se Jiskra doma utkala s celkem SK Marila Votice a v první čtvrthodince soupeře válcovala, což jí vyneslo dvoubrankový náskok. Po obdržené brance se však do hry dostávali i hosté, ale vlastní gól jim sebral vítr z plachet. Ve druhém poločasu diváci již mnoho fotbalových momentů neviděli a rovněž na šance to byla chudá podívaná. Hosté sice byli většinu poločasu mírně aktivnější, ale ani oni se do vyložené šance nedostali.
Hned v úvodní minutě museli hosté odvracet před nabíhajícím Bártou na roh a o dvě minuty později po Hartlově centru střílel volejem ze 22 metrů Černý nad Mašínovu branku. V páté minutě pronikl velmi agilní Bárta po levé straně na jeho ostrý přízemní centr si u vzdálenější tyče naběhl Bahleda a ačkoli byl tísněn a na jeho volej z malého vápna si brankář Mašín „sáhl,“ Jiskra vedla 1:0. Než se stačili votičtí otřepat, poslal Černý do běhu míč Hartlovi, ten se uvolnil, na jeho centr zprava si naběhl u vzdálenější tyče opět Bahleda a pohodlně zavěsil zblízka do odkryté branky – 2:0. Když si potom s hlavičkou Černého ze 14 metrů hostující brankář poradil, udeřilo na druhé straně. V 15. minutě po výkopu brankáře Mašína se míč dostal až k Horváthovi, který jej napálil ze 23 metrů a Mleziva, který měl zakrytý výhled jen sledoval, jak míč zapadl k jeho levé tyči – 2:1. Naštěstí další gól na sebe nenechal dlouho čekat, protože ve 22. minutě rozehrál tr. kop ze 30 metrů zprava Cihlář, míč přeletěl vyskakující hráče a Gazmend ve snaze ho odklidit do bezpečí jej z voleje poslal pod víko vlastní branky – 3:1. Domácí byli opět aktivnější, ale šanci Hartla zastavil ofsajd a ve 28. minutě po Bublíkově přihrávce zahodil tutovku Bahleda, který zleva z 8 metrů, neatakován, přestřelil Mašínovu branku. Když pak na Hartlův centr nedosáhl Bublík a Hartlův pokus volejem z otočky zneškodnil votický gólman, musel zasahovat na druhé straně Mleziva, který zneškodnil přízemní Horváthovu střelu zleva. Štírek Bárta utekl soupeři pět minut před obrátkou, ale jeho centr zneškodnil Mašín. V závěru poločasu musel domácí brankář Mleziva zneškodnit Barešův volej z 18 metrů a poté pádem pod nohy i šanci nabíhajícího Bareše.
Ve druhém dějství již bylo fotbalových akcí jako šafránu a aktivnější byli většinou hosté. V úvodu sice musel po Mužíkově tr. kopu zasahovat Mašín, ale poté se hry dostal Mleziva, který vyboxoval Viskopův centr zprava, aby si o chvíli později poradil i centrem hostujícího Bareše. Po hodině hry domácím zatrnulo, když se ke střele volejem dostal Walter, ale z 15 metrů domácí branku o kousek minul. V 63. minutě musel Mleziva na zem, aby sebral míč před nabíhajícím Knoblochem a o pět minut později zamířil ze 20 metrů vedle pravé domažlické tyče Walter. Nepřesný byl i pokus téhož hostujícího hráče volejem z otočky v 69. minutě. Domácí se poté zmohli pouze na tři po sobě zahrané rohové kopy, ze kterých však nic nevytěžili. V 77. Minutě zachytl Mleziva míč těsně před nabíhajícím votickým Knoblochem a na druhé straně po Leitlově přiťuknutí zblokavli hosté bombu Mužíka z 18 metrů. Když pak v 86. minutě po Černého centru poslal míč nad votickou branku ze šestnáctky Bahleda a na druhé straně si se střelou Waltera poradil Mleziva, bylo to v hubeném druhém poločasu vše.

Rozhodčí: Prokeš, ŽK: 1:3, diváků: 380.

Sestava Votic: Mašín – Faitl, Gazmend (50. Neuberg), Lizák, Budil (79. Houška) – Viskup, Walter, Rezek, Bareš – Knobloch, Horváth. Trenér: Ivan Pihávek.

Sestava Jiskry: Mleziva – Strejc, Šácha, Bublík, Cihlář – Černý, Manowetz (83. Leitl), Mužík, Bárta – Bahleda (86. Dochtor), Hartl (62. Herák). Trenér: Libor Žák.