Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTradiční derby je tu !!!

Dlouho očekávané tradiční derby v krajském přeboru mezi okresními riva­ly Jiskrou Domažlice a TJ CHKZ Staňkov se koná již zítra, v sobotu 19.5.2007, od 17 hodin na Městském sta­dionu Střelnice v Domažlicích. Pořadatelé očekávají, že akté­ry tohoto prestižního zápasu přijde podpořit fotbalová ve­řejnost nejen z Domažlic a Staňkova, ale i z celého okre­su.
Na podzim se z vítězství ve Staňkově v poměru 0:1 rado­vala domažlická Jiskra. O zis­ku tří bodů pro hosty tehdy rozhodl Janča, který ve 20. minutě využil ideální při­hrávku od Schötterleho.
Na zápas se těší samozřejmě i hráči. „Určitě musíme po­tvrdit body z Chrástu, jinak by to pro nás nic neznamenalo. Určitě chceme vyhrát a přiblí­žit se k tomu, o co nám všem jde. Když už jsme se tam dosta­li, budeme se tam snažit udr­žet," řekl Šámal.
„I když si asi všichni myslí, že jsme favoritem, derby ale nikdy nemá favorita. Staňkov určitě přijede neprohrát. Vel­mi dobře znám trenéra Vojtu Šindlera a vím, že mužstvo na utkání velmi dobře připraví, takže nějaké podcenění by se nevyplatilo," dodal nejzkuše­nější hráč Domažlic.
Mezi opory staňkovského mužstva patří gólman Ladi­slav Jánský. I on řekl k utkání pár slov. „Máme problémy se sestavou. Chybí nám Šteffl, Janka je v trestu. Budeme se snažit hrát ze zabezpečené obrany a podnikat rychlé brejky. Chceme uhrát v Do­mažlicích alespoň bod. Naše postavení v tabulce není bohu­žel příliš dobré," sdělil staň­kovský gólman.
K zápasu kola jsou pro divá­ky připraveny doprovodné programy. „O přestávce by měli sehrát exhibiční zápas naše nejmladší naděje, nebude chybět ani tradiční losování zpravodajů o zajímavé ceny," tekl sekretář fotbalového od­dílu Jiskry.
„Vzhledem k náročnosti vý­roby bude připraveno "jen 150 zpravodajů, proto by měli di­váci přijít včas," vysvětlil se­kretář.

„Do utkání vstupujeme v po­zici favorita, která bývá ne­vděčná, ale i tak věřím, že zví­tězíme. Na jaře se nám daří. Chtěl bych pozvat fanoušky nejen obou oddílů, ale celý okres na zajímavý a doufám že i pohledný zápas," dodal před­seda fotbalového oddílu Jis­kry Domažlice Jaroslav Ti­cháček.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.