18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Stod - Sušice 3:0

František Melka

Na začátku se obě mužstva jen oťukávala, pak to byli ale domácí, kdo měl první šanci, ale střelu po přetaženém rohovém kopu brankář Míček vyrazil. Naopak hosté měli dvě výborné šance. Kysilka nastřelil břevno a Farták z metru nepropálil domácího gólmana. Závěr poločasu ale hostům vůbec nevyšel, nedokázali udržet míč na kopačkách a domácí si vytvořili tlak, který v 38.min a v 43.min přetavili v dvoubrankový náskok, kdy se obrana hostů chovala k domácím útočníkům až příliš uctivě.
Druhý poločas začala Sušice velmi dobře, během deseti minut si vytvořila další dvě tutovky, kdy Farták opět z metru neprotlačil míč přes brankáře a o chvilku později postupoval Pohořal sám na brankáře, v rozhodujícím momentu byl ale zezadu podkopnut domácím obráncem. Penalta se ale nekopala a naopak hosté po dalším zaváhání v obraně inkasovali třetí lacinou branku a o výsledku bylo rozhodnuto. V 90.min ještě zahrávali domácí pokutový kop, který ovšem brankář Míček chytil.
Poločas: 2:0. Sestava hostů: F. Míček, J. Bešta, M. Brož, M. Kalný, L. Junek, J. Kysilka, F. Hrach, J. Melka, M. Kotrba/70.min D. Šablatura/, M. Budil/46.min P. Pohořal/, J. Farták/70.min P. Chmelík/

„ Dnes jsme nehráli dobře a domácí vyhráli zcela zaslouženě“.tak zněla úvodní slova k zápasu se Stodem muže nejpovolanějšího , trenéra Sušice Františka Melky. Sušický kouč vidí hlavní důvody toho, že se vrátili z hřiště nováčka bez bodového zisku : „ Náš výkon byl příliš upracovaný, kazili jsme jednoduché přihrávky, nedokázali jsme v útoku přidržet jediný míč a obrana nepracovala tak, jak je v takovém zápase třeba.“ V závěru svého hodnocení František Melka připomenul jeden fakt, který ho na zápase trápil nejvíce : „ Inkasovali jsme laciné tři branky, které nedávají dobrou vizitku obranné činnosti celého mužstva.“ .

Toto je o to zarážející, neboť v domácím zápase před týdnem v úvodního kole Čechii Příkovice jeho svěřenci zatížili třemi góly. Na druhé straně je ale faktem, že ani v přípravných zápasech se brankami v síti soupeřů neroztrhl pytel a že hledání náhrady za takového střelce jakým byl Kočí nebo zkušený Hubáček nadále pokračuje.