28 29 30 31

Starší dorost: Domažlice - Č. Krumlov 1:1 (1:1)

Jiskra: Korba - Pačesný, Waldmann, Jurko, Kubina - Jarina, Kubr, Hošek (80'Beneš), Havlíček - Škrabal, Minařík.

Trenéři: Brichcín, Pavlíček.

Jiskra začala velmi chladně a soupeř ji v prvním poločase přehrával. Ve druhé půli se její hra zlepšila, ale vítěznou branku vstřelit nedokázala.
Už ve 4' po ztrátě míče na polovině Jiskry Korba musel zasahovat před dobíhajícím hráčem hostí. Další šanci hostů odvrátila Jiskra na roh v 8'. V 15' vyrazil střelu hostů Korba na roh. 26' přinesla jedinou šanci domácích za první poločas, kterou však dokázal Havlíček proměnit ve vedoucí branku - 1:0. Po další ztrátě Jiskry v 33' už hosté svoji šanci využili a upravili na 1:1. Další dobrý zákrok si připsal Korba ve 40', když nebezpečnou střelu vyrazil na roh.
Druhý poločas přinesl zlepšený výkon Jiskry, ale první šanci měli opět hosté. V 66' Škrabal hlavičkoval vedle. V 72' střílel do brankáře Kubr. Posledních 15' Jiskra svůj tlak vystupnovala, ale další branku vstřelit už nedokázala.