15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Slavoj Koloveč klopýtl v Touškově

Město Touškov - V rámci druhého kola krajského přeboru Slavoj Koloveč zavítal do Města Touškova. To v předcházejícím kole porazilo Holýšov 2:1 a se shodným skóre skončilo i utkání s Kolovčí.

Město Touškov - Slavoj Koloveč 2:1 (0:0)
Začátek zápasu se vyvíjel opatrně a bez vážných šancí na obou stranách hřiště. První přinesla až 31. minuta zápasu na straně Města Touškova, ale průnik hostů zlikvidoval v brance kolovečský Janča. Následující patnáctiminutovka se opět nesla v duchu přelévání sil mezi vápny.

Po změně stran přišlo střídání Kolovče a Duchoně vystřídal Eiat. Slavoj se mohl dostat do vedení, když Pavlásek zatáhl míč po pravé straně, nacentroval do vápna, kde odražený míč od Jindřicha Bittengla skončil těsně za čarou, ale rozhodčí branku neuznal.

První branku zápasu vstřelil v 58. minutě touškovský Královec, když pronikl obranou a nůžkami obstřelil Janču v brance – 1:0.

V další šanci se objevil opět Jindřich Bittengl, ale brankář jeho úmysl překazil. Když už ani Pavláskova střela neskončila gólem, přišla druhá branka domácích po centru z levé strany – 2:0.

V týmu Slavoje došlo ke střídání, odešel Rejthar a nahradil ho Kliment. V 81. minutě Kliment prošel středem hřiště nahrál Jindřichu Bittenglovi, který mířil pouze do brankáře a následná odražená střela šla vedle branky.

Slavoji se podařilo pouze snížit výsledek v 92. minutě, když na trestný kop Pavláska si naběhl Vlček a střelou bez přípravy snížil na 2:1.
Branky: 58. Královec, 67. Misař – 90. Vlček. Rozhodčí: Havel. ŽK: 2:3. Diváků: 200.

Sestava Slavoje Koloveč: Janča – Vlček, Milota, Baxa, Černohorský, Mareš, J. Bittengl, Pavlásek, Rejthar (70. Kliment), Duchoň (55. Eiat), M. Bittengl. Trenér M. Bittengl.

Autor: Jan Dékány