11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Jiskra Domažlice B - Sokol Manětín 2:0 (2:0)

V neděli o Chodských slavnostech se poprvé na domácím trávníku v I. A třídě představila rezerva Jiskry Domažlice a přivítala celek Sokola Manětín, který ještě minulou sezónu hrál krajský přebor.
Domácí posílení o čtyři hráče širšího základu A mužstva převzali od začátku režii zápasu do svých rukou a nenechali nikoho na pochybách o svých kvalitách.
Ve 4. minutě odcentroval zleva domácí Hartl na nabíhajícího Hulinu, ale jeho volej zpoza šestnáctky stačili hosté zblokovat. V 6. minutě našel zpětnou přihrávkou Hulina nabíhajícího Rojta, jeho volej z 15 metrů srazili hosté k Pavlíčkovi, který napřáhl z 18 metrů, brankář Kronďák míč v rukou neudržel a ten se dokutálel kousek za brankovou čáru – 1:0. Domácí zatlačili soupeře před jeho branku a neustále ji ohrožovali. Neuspěli však Hulina, Rojt ani Bočan, když do jejich střel stačili vložit nohu hostující zadáci nebo se mezi tyče manětínské branky nevešly. V 11. minutě po Rojtově centru hlavičkoval z 9 metrů domácí Mifek kousek vedle pravé Kronďákovy tyče. Poté si hostující gólman poradil s pokusem Huliny i Pavlíčka. Na druhé poprvé zahrozili hosté, ale těsně před nabíhajícím Laciným stačil míč sebrat Frei stejně, jako na druhé straně o chvíli později Kronďák před Rojtem. Ve 24. minutě našel domažlický Vísner nabíhajícího Bočana, ale jeho volej stačil Kronďák vyrazit a obrana míč odvrátila.Vzápětí si míč k tr. kopu postavil Hartl a ze 22 metrů vymetl bližší šibenici manětínské branky – 2:0. O čtyři minuty později uviděl za oplácení po odpískaném faulu červenou kartu hostující útočník Švehla a tím nadlouho skončily veškeré útočné snahy hostujícího celku. Ve 32. minutě po Paluchově rohovém kopu hlavičkoval domácí Hartl těsně vedle levé Kronďákovy tyče, pět minut před obrátkou poslal dopředu Bočan Palucha, ale jeho střelu z 15 metrů výborně hostující gólman vytlačil na roh. Hosté o sobě dali vědět až těsně před přestávkou, kdy po Hlavatého centru hlavičkoval z 8 metrů Janča nad Freiovu branku.
Velká převaha domácího celku pokračovala i po přestávce, ale domácí již nechodili do soubojů tak důrazně a neobsazovali soupeřovy hráče stejně důsledně jako v prvním dějství, takže se diváci dalšího gólu již nedočkali. Nad branku mířila Hulinova hlavička a po závaru před manětínskou brankou stačili Vísnerův volej hosté srazit. K úspěchu nevedly ani akce Kubici v 65. a 67. minutě nebo šance po velkém závaru před manětínskou brankou v 69. minutě, zakončený volejem Kubici těsně vedle levé manětínské tyče. Tlak domácích v dalších minutách žádné větší šance nepřinesl, ale pět minut před koncem chyběl po centru Janečka zprava nabíhajícímu Zlámalovi s Neumannem jen kousek, aby míč tečovali za Kronďákova záda. Samotný závěr patřil hostům, ale v 90. minutě mířil Hrbáček ze střední vzdálenosti vedle domácí branky a v nastavení se vedlo stejně Hlavatému.
Sestava Jiskry B: Frei – Mifek, Zlámal, Neumann, Pavlíček – Paluch (69. Dufek), Vísner, Hulina, Rojt – Hartl (61. Janeček), Bočan (55. Kubica). Trenéři: Pavel Červený, Ivan Rybár.