11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jiskra Domažlice - 1. FK Příbram B 0:1 (0:0)

V prvním domácím zápasu se před tisícovkou návštěvníků chodských slavností hrál vyrovnaný zápas, ve kterém se zajímavých fotbalových momentů diváci dočkali až v druhém poločasu. Fotbalovost hostů doháněli domácí bojovností a nasazením, když však nedokáží proměnit ani ty nejvyloženější šance, vyhrát se prostě nedá. Obavy trenéra Žáka z defenzívy se tentokrát nenaplnila a problém mužstva se přesunul do zakončení, ve kterém citelně chybí osobnost typu Martina Šota, která dokáže rozhodovat zápasy.
V samotném úvodu zápasu byli domácí aktivnější a ve 4. minutě se po Mužíkově tr. kopu dostal míč k Bublíkovi, který jej však v dobré šanci nezkrotil a následný centr Černého příbramští odvrátili. Když pak hosté skluzem zastavili nadějný postup Černého po pravé straně, chopili se po úvodní desetiminutovce taktovky příbramští. Jejich ofenzívní snahy však končily mimo Mlezivovu branku stejně, jako hlavička Pence v 15. minutě, a centr Wágnera které přeletěly břevno domažlické branky. Ve 28. minutě musel domácí Tesař zaskočit za Šáchu, který nezastavil průnik hostujícího Veselého po levé straně. Domácí se v této fázi hry zmohli pouze na několik vysokých centrů do šestnáctky soupeře, se kterými si urostlí zadáci Příbrami bez problémů poradili. S blížícím se závěrem poločasu aktivita hostů slábla a do hry se opět dostávali domácí hráči. Ve 34. minutě musel těsně před nabíhajícím Bahledou odvracet odkopem hostující brankář Rondzik a na druhé straně volejem z 25 metrů přestřelil Mlezivovu branku Nechvátal. O pět minut později po Mužíkově rohovém kopu se k odraženému míči dostal Cihlář, ale jeho volej ze 22 metrů byl velmi nepřesný. Když pak minuli domažlickou branku ze střední vzdálenosti Nechvátal a po něm Wágner, uvolnil se na druhé straně Dochtor, centrem zprava našel nehlídaného Bahledu, jehož hlavičku u vzdálenější tyče ze 4 metrů však stačil jeden z hostujících zadáků tělem z brankové čáry vytlačit. Mužíkova akce zakončená centrem zleva, vedle bližší Rondzikovy tyče udělala za prvním poločasem tečku.
I do druhé půle vstoupili domácí aktivněji, ale Cihlářův tr. kop sražený k Mužíkovi a jeho následný volej stačili hosté zblokovat a Rondzik míč zachytil. V 50. minutě rozehrál domácí Mužík rohový kop, u bližší tyče si na míč naskočil Dochtor, ale hlavou jej usměrni vedle příbramské branky. Když pak na slibný Bártův centr nikdo z nabíhajících spoluhráčů nedosáhl, napřáhl na druhé straně Videgla, který však trefil jen tělo domácího zadáka. Stejně dopadla v 58. minutě i střela domácího Cihláře ze 22 metrů. Hosté zahrozili po hodině hry, kdy se po Doležalově centru dostal ke střele hlavou příbramský Veselý, ale domácí branku netrefil a následně se uvolnil Wágner, vystřelil z úhlu zleva, míč však domácí zblokovali a Mleziva jej zachytil. V 61. minutě byli hosté blízko skórování, když střelu Šlapáka z těžkého úhlu zleva stačil z brankové čáry vykopnout Tesař. V 66. minutě odcentroval zprava příbramský Nechvátal, na míč si u vzdálenější tyče naběhl Veselý, ale ve skluzu jej z malého vápna nasměroval nad Mlezivovu branku. Další nebezpečná akce hostů začala o minutu později centrem Doležala, na který si naskočil Šlapák, ale jeho hlavičku z 6 metrů Mleziva reflexivně výborně vyrazil. Domácí kontrovali v 71. minutě, kdy se po Bublíkově vysunutí dostal do šance Bárta, uvolnil se, ale z 15 metrů zamířil jen těsně vedle pravé Rondzikovy šibenice. O dvě minuty později hlavičkoval po Mužíkově tr. kopu domácí Hartl z 15 metrů vedle a na druhé straně zastavil radost hostů ze vstřelené branky po hlavičce Videgly odmávaný ofsajd. Obě mužstva bojovala až do závěru o vítězný gól, ale v 81. minutě po akci Bahledy a jeho centru zleva zazdil tutovku Strejc, který u vzdálenější tyče poslal míč ze 4 metrů do břevna příbramské branky. O dvě minuty později našel Bahleda nabíhajícího Hartla, který se uvolnil, ale jeho střelu ze 15 metrů zprava Rondzik výborně vyrazil. Největší šanci domácích měl v 85. minutě domácí Bahleda, když byl v pokutovém území faulován a sám rozehrával pokutový kop. Míč však neposlal dostatečně k pravé Rondzikově tyči, příbramský brankář směr střely vystihl a míč vyrazil na roh. Nepromění těchto šancí se stalo domácím osudným v 90. minutě, kdy centr z hloubi pole přiťukl hlavou Wágner Šlapákovi, který zblízka prostřelil Mlezivu – 0:1. V nastavených čtyřech minutách již domácí neměli dostatek klidu na vyrovnání.

Branka: 90. Šlapák, poločas: 0:0.