10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Slavoj Koloveč odstartoval výhrou

Koloveč - První utkání fotbalového krajského přeboru se v Kolovči odehrálo v rámci poutě.

Jako soupeř Slavoje se představil nováček soutěže, mužstvo z Horní Břízy.

Slavoj Koloveč – ZKZ Horní Bříza 4:1 (1:1)

Utkání nabralo spád už od úvodního hvizdu rozhodčího Kračmera. Hned z prvního útoku Baxa otevřel skóre utkání – 1:0.

Slavoj nadále udržoval tempo hry, měl míč většinou na svých kopačkách a hosté si šanci nevytvořili. Ve 21. minutě byl J. Bittengl v šanci před brankou hostů, ale brankář Horní Břízy byl pozorný. Soupeř do poločasu vyrovnal trestným kopem, když Fráz nedal Jančovi v brance šanci – 1:1.

Po poločasové přestávce hráči nastoupili beze změn v sestavě, ale hra už jasně probíhala ve prospěch domácího mužstva. V 51. minutě poslal Slavoj do vedení J. Bittengl, když dorážel míč do prázdné branky – 2:1.

Poté došlo ke střídání Duchoně, kterého vystřídal Rejthar a kapitánskou pásku převzal Vlček.

Třetí branku do sítě Horní Břízy přidal po nahrávce Šperla opět J. Bittengl – 3:1.

Bezradní hosté se dostali do šance v 87. minutě, ale na konci jejich průniku stál v brance Janča. Slavoj pojistil svoji výhru na 4:1 druhou brankou Baxy, který přehlavičkoval celou obranu.

Branky: 1. a 87. Baxa, 51. a 56. J. Bittengl – 41. Fráz. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 2:3. Diváků: 540.

Sestava Slavoje Koloveč: Janča – Vlček, Milota, Baxa, Černohorský, Mareš (88. Kufner), J. Bittengl (87. Leider), Parlásek, Šperl (83. Kliment), Duchoň (55. J. Rejthar), M. Bittengl. Hrající trenér: Martin Bittengl.

Autor: Jan Dékány