10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

St. žáci byli druzí na turnaji v Krchlebech

V sobotu 8.8. se mužstvo st. žáků zúčastnilo dorosteneckého turnaje v Krchlebech. Turnaj byl pro moužstvo vyvrcholením týdeního soustředění, které proběhlo v Mrákově. Turnaje se zúčastnily mužstva Sokola Krchleby, Sokola Kvíčovice, FK Holýšov a st. žáci Jiskry Domažlice.
V prvním utkání se Jiskra utkala s mužstvem Sokol Kvíčovice pozdějším vítězem turnaje, které prohrála 1:2, když mužstvo doplatilo na přehnaný respekt ze soupeře, který se projevil bojácnou hrou zejména v prvním poločase, který skončil 0:1. Ve druhém poločase hráči začali lépe kombinovat a uhráli poločasový výsledek 1:1. Branku Jiskry vstřeli Buršík.

Ve druhém utkání se Jiskra utkala s domácím Sokolem Krchleby. V tomto zápase hráči již od úvodu předváděli hru, se kterou měli ve druhém poločase prvního zápasu úspěch a po zásluze v tomto utkání zvítězili 1:0, když branku vstřelil Z. Štěpán.

Třetí zápas sehrála Jiskra s mužstvem FK Holýšov. Zápas skončil remízou 1:1. Branku vstřelil opět Z. Štěpán.

Na turnaji st. žáci obsadili krásné druhé místo.