10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Domažličané v čele přeboru.

S možnost dostat se na první místo krajského přeboru ve fotbale odjížděli v neděli do Chrástu fotbalisté Jiskry Domažlice. V zápase, ve kterém se štěstí přiklonilo na stranu hostí, si Domažličané ujali po zaváhání Města Touškov vedení soutěže.

Chrást - Domažlice  1:3 (0:1)
Branky Domažlic:   5. Schötterl, 51. Černý, 54. Mifek.
ŽK: 1:2, diváků 230.

Od úvodního hvizdu rozhod čího Burdy se v Chrástu hrál pohledný fotbal. Domácí si vy tvořili vážnou příležitost hned v první minutě, kdy Milan Tyr orazítkoval břevno Pejsarovy branky. Čtyři minuty nato přihrával Václav Tyr Mojžíšovi, ale střelu nejlepšího kanonýra soutěže Pejsar zlikvidoval.
Z následného protiútoku na opak skórovaly Domažlice kdy po spolupráci po ose Šot - Mifek – Schötterl, poslední jmenovaný chytrým obloučkem rozjásal početnou skupinu domažlických fanoušků - 0:1. Ve 12. minutě zkoušel překonat Pejsara Mojžíš. Domažlický gólman jeho technickou střelu výborným zákrokem zlikvidoval. Poté domácí získali převahu, do několika šancí se dostali Diepold a Mojžíš a Václav Tyr, který v 26. minutě střílel do ty­če, dorážku poslal jeho bratr Milan nad. Před koncem poločasu mohl zvýšit vedení po vysunutí Schötterlem Mifek, který obe­šel obránce, řítil se na vybíha­jícího Bláhu, trefil ale jen boč­ní sít. Do konce první půle ni­kdo další branku nepřidal, a tak do šaten odcházeli spoko­jenější hosté.
I vstup do druhého dějství patřil Chrástu. Ve 48. minutě nastřelili již potřetí v utkání tyč Pejsarovy branky, tentokrát Mojžíš. Stejně jako v první půli se i ve druhé potvrdilo pravidlo nedáš, dostaneš. V 51. minutě rozehrál Šámal trestný kop na Černého, který překo­nal domácího brankáře - 0:2. Za další tři minuty se opět měnilo skóre, když se po při­hrávce Šota prosadil Mifek, který tak zaznamenal první branku v dresu Jiskry - 0:3.
Domácí se gólu dočkali až v 80. minutě, kdy nechytatelnou bombou snížil na konečných 1:3 Mojžíš.
„I když jsme nehráli moc dobře, dokázali jsme trestat chyby chrástecké obrany, která na rozdíl od útoku nebyla tak kvalitní. Jsem rád, že se mi konečně podařilo přehodit gólmana," řekl střelec první branky Martin Schötterl. „Hráli si s námi jako kočka s myší, ale my jsme byli kočka, která zvítězila," dodal v euforii po vyhraném zápase Mar­tin Šot.

Domažlice: Pejsar - Strejc, Te­sař, Janeček (36. Kohout), Rejthar - Černý, Šámal, Mifek (67. Váchal), Mach - Schötterl (61. Kotlan) a Šot. trenéři: Mi­roslav Moravec a Petr Kuželka.