11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Sokol Křimice - J. Domažlice B 1:3 (1:2)

Rezerva Jiskry Domažlice se ke svému prvnímu zápasu v I. A třídě vydala na půdu Sokola Křimice a všichni fanouškové byli v očekávání, jak zdejší měření sil dopadne. Jiskra, v jejímž kádru se objevil Patrik Hulina z A mužstva a další tři mladíci z dorostu, překvapila dobrou hrou a po 24. minutách vedla 2:0. Poté se hra vyrovnala a domácí snížili, ale i přes jejich snahu ve druhé půli zvrátit výsledek Jiskra vítězství udržela a v nastavení ještě přidala jednu branku.
Běžela teprve 2. minuta, když po pravé straně zatáhl míč Krakeš, jeho centr se odrazil k nabíhajícímu Hartlovi, který volejem ze 17 metrů poslal Domažlice do vedení – 0:1. O čtyři minuty později napřáhl ze stejné vzdálenosti domažlický Paluch, ale jeho přízemní střelu brankář Hinterholzinger výborně zneškodnil. Ve 12. minutě poprvé zahrozili domácí, ale Kovačič volejem z 18 metrů, po Housarově centru Freiovu branku minul. Ve 21. minutě si s hlavičkou křimického Kovačiče poradil hotující brankář Frei, ale udeřilo o tři minuty později na druhé straně, když byl faulován Krakeš, tr. kop z 18 metrů si postavil Jirka Hartl a trefil míč tak, že obloukem doslova obletěl zeď a skončil u bližší tyče, aniž na něj Hinterholzinger dosáhl – 0:2. Tato radost však trvala jen do 30. minuty, kdy na druhé straně Kovačič přiťukl míč Švábovi a ten nádherným volejem z 18 metrů vymetl vzdálenější šibenici Freiovy branky – 1:2. Hosté hru vyrovnali a častěji se pokoušeli o zdolání domažlické branky, ale Šváb mířil ve 35. minutě vedle a s Novákovou hlavičkou, po Klementově centru si Frei poradil stejně, jako s nedůrazným tr. kopem Nováka ve 41. minutě. Když pak skončil další pokus téhož domácího hráče nad domažlickou brankou, bylo to v první části hry vše.
Do druhého poločasu nastoupili aktivněji domácí, ale nedůrazná střela Klementa hostujícího gólmana nepřekvapila stejně, jako Švábův centr v 54. minutě. O minutu později se blýskl pěknými nůžkami po Kovačičově centru domácí Klement, ale z 15 metrů minul pravý horní roh domažlické branky. Aktivita domácích pokračovala a byli blízko vyrovnání v 56. minutě, kdy po tr. kopu Hajajse zblízka dorážel Kovačič, ale jen o kousek minul levou Freiovu tyč. Hosté se dostali do hry po hodině zápasu, kdy Bočanův centr zprava usměrnil nehlídaný Kubica hlavou z 15 metrů nad domácí branku. Poté stačili hostující zadáci v poslední chvíli ukopnout míč nabíhajícímu Zapomnělovi a Frei jej vrátil dohry. Poté slibnou situaci zakončil hostující Dufek střelou nad Hinterholzingerovu branku a další pěknou akci hostujícího Huliny zakončil nedůrazným volejem z šestnáctky Kubica. Hosté se v 74. minutě ubránili po závaru před Freiem a vzápětí museli domácí obránci odvracet Rojtův průnik za cenu rohu. Poté Kubica ze 17 metrů přestřelil domácí branku a na druhé straně bylo horko před Freiem, ale domažličtí se závaru ubránili. V 87. minutě zamířil z tr. kopu domácí Klement jen těsně vedle pravé Freiovy tyče a v poslední minutě zápasu vybojoval míč domažlický Kotlan, zatáhl jej po levé straně, centrem našel volného Janečka, ale ten místo aby si střelu připravil nebo míč posunul na nabíhajícího Hulinu, vystřelil svojí slabší pravou nohou nad soupeřovu branku a bylo po šanci. Zvýšená aktivita hostů se v závěru zápasu přece jen vyplatila, když v nastaveném čase poslal perfektní přihrávkou Kubica do šance Bočana, a ten střelou ze 14 metrů zprava zvýšil na 1:3.

Sestava Jiskry B: Frei – Dufek, Neumann, Pavlíček, Rejthar – Hulina, Vízner, Paluch (22. Kubica), Rojt (41. Janeček) – Hartl (76. Kotlan), Krakeš (46. Bočan). Trenér: Ivan Major.