11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

ČAFC Praha B - Domažlice B 2:1 (1:1)

V sobotu 1. 8. 2009 proběhla generálka domažlické rezervy na nadcházející sezónu v těžce vybojované I.A třídě. Soupeřem byla na hřišti v Újezdě rezerva pražské „Čafky“ hrající I.B třídu. Lze říci, že spokojenost může být pouze s prvním poločasem, v němž Benfika produkovala svižný a líbivý fotbal.
Těsně po úvodním hvizdu sudího pana Červeného sklapla ofsajdová past naprázdno a hosté z hlavního města v zápase vedení jako domácí trestali na 1:0. V 4´ pálil Kubica a následně dorážel Krakeš. V 9´ vybojoval Bočan míč a přihrál Hartlovi do pokutového území a bylo srovnáno, 1:1. V 18´se uvolnil Krakeš po pravé straně a vybídl Bočana ke skórování, ten však „tutovkou“ pohrdl a nedal. Ve 20´ obešel Krakeš posledního zadáka soupeře, ale nedal do odkryté branky. V 24´ opět sklapla ofsajdová past naprázdno, ale navýšení skóre se do cesty postavil Kohel. Po rohu Palucha z pravé strany míří volej Hartla metr nad břevno branky soupeře a to ve 28´. V 37´ vypálil Kubica z přímého kopu a gólman srazil na roh. Ve 42´ měl opět velkou šanci Krakeš, ale nedal. V 44´se osmělil k samostatné akci agilně hrající Kubica, ale vypálil pouze do náručí brankáře.
Do druhého poločasu zavelel ke zteči Kruml a vypálil ze dvaceti metrů těsně nad v 11. V 15´ opět vyslal jedovku Kruml ze 30-ti metrů metr od levého růžku . Kruml vysunul v 17´ Kotlana, který pálil pravou „šajtlí“ alá Rosický těsně vedle. O chvíli později zaváhal Rejthar , ale soupeř nabídnutou šanci nevyužil a vypálil, střelu vyškrábl na roh Kohel. Ve 33´ pálil z 25-ti metrů těsně vedle opět Kruml. Hosté provedli ve 39´ rychlý protiútok, který zakončili brankou, 2:1.
Solidně zahráli Dufek, Pavlíček, Rejthar, Vízner, do počátku zbytečného rozčilování se a oplácení i Paluch, agilní Kubica, Krakeš a ve druhé půli i Kruml. Jistě zachytal Kohel.

Sestava Jiskry B:
1. pol.: Kohel – Dufek, Pavlíček, Neumann, Rejthar – Bočan, Vízner, Paluch, Kubica – Hartl, Krakeš
2. pol.: Kohel – Malý, Pavlíček, Rejthar, Janeček – Krakeš, Vízner, Kruml, Kubica – Kotlan, Hartl